Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnéd újra kezdeni az...

Szeretnéd újra kezdeni az eletedet?

Figyelt kérdés
Ha újra lehetne kezdeni ugyanaz az ember szeretnél lenni aki vagy vagy valtoztatnal?
2015. jan. 7. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Változtatnék. Elkezdenék rendesen tanulni már az általános iskolában és messziről elkerülném az exem. Munkahely és hasonló területen nem változtatnék, de nagyobb tudással több nyelvvizsgával sokkal könnyebb lenne az életem és nem hiányozna az a lelkitörés amit a kapcsolatom vége jelentett.
2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%

Én tökre elégedett vagyok sokra vittem a semmiből. Talán többet segitenék másokon.

Üdv: OV

2015. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,és rengeteg dolgok másképpen csinálnék!

Viszont van olyan is,amit soha nem változtatnék meg,az pedig a párkapcsolatom:)

2015. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem. nem kezdeném újra.valószínűleg ugyanazokat a hibákat követném el,hiszen ugyanúgy nem tudnám mi lesz a következmény
2015. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen! Újra, a legelejétől. Akkor nem ismerném a volt férjemet, a mostani páromat, ott lehettem volna anyuval a végsőkig. De igazság szerint én jobb szeretnék inkább nem létezni.
2015. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rossz helyzetben, de szívesen újrakezdeném, akár a születésemtől. Sok dolgot persze másképp csinálnék, meg az élmények miatt is.. 20/F
2015. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Újra!Nem,teljesen màs lennék!
2015. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt amit én csinálok nem nevezném életnek, de igen.
2015. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdené a fene, nehéz volt megélni egyszer is.
2015. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!