Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki fejkendőt hord az...

Ha valaki fejkendőt hord az nagyon feltűnő, megnézik? Pl rocker stílushoz fekete színűt.

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ugyanolyan mintha sapkát hordanál, nincs abban semmi, én cicafüles fejhallgatót fogok hordani.

[link]

Ha megnézik az sem érdekel, hagy legyen feltűnő!

Mellesleg én is rocker vagyok és szeretem az ilyen dolgokat amit mások nem hordanak, emlékeznek rám az emberek ezáltal.

2015. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos !
2015. jan. 9. 21:20
 3/4 viktorvarga ***** válasza:
hát megnézik de lehet egyben ki is röhögik
2015. jan. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindég lesz olyan akinek nem tetszik valami.

A rappereket is kiröhöghetik, ők is hordanak kendőket, baseball kalapot, meg fuxokat ami elég mókás ha te nem ehhez a csoporthoz tartozol, de nekik tetszik és ez ami fontos, hogy neked tetsszen.

Egyébként most vettem egy kis baglyot is magamnak, színes kis táska, nagyon aranyos. Én személy szerint imádom az ilyen állatkás dolgokat, lehet hogy gyerekes, de én elég egyedül vagyok mostanában és jólesik ha van egy kis kompániám :3.


Lényeg, kérdező, hogy légy önmagad, vannak olyan emberek mint én akiket nem befolyásol a másik ember kinézete, ugyanúgy lehet egy plázacica is a legjobb barátom, mint egy halál metálos ürge, ha a személyiségük megfog akkor nincs akadálya semminek.

2015. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!