Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Különvehető a Rocker Style a...

Különvehető a Rocker Style a Rockimádattól?

Figyelt kérdés
Szóval lehetséges/Természetes-e az, ha egy embernek bejön a Rocker Style, de a zenétől, mint műfajtól undorodik? Illetve ugyanez a kérdés fordítva is

2014. dec. 24. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
biztosan lehetséges,de szerintem az undorodik szó túlzás,annyira nem lehet ellentétes vélemény a kettőről,inkább csak az egyiket nem szereti :)
2014. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én pl zenekaros pólókat hordok farmerral meg sport cipővel. Már a hajam se hosszú szépen le van túrva.

De most nekem is felmerül a kérdés, minek öltözik rockeresen valaki ha nem szereti a műfajt?

2014. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a rockerek stílusa általában farmerben és zenekaros pólóban merül ki.ha nem szereted az ilyesmi zenét,miért hordanál bandás pólókat?mert a h&mben megláttál egy szép Ramones pólót?...
2014. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy sokan a zenekaros pólókkal fognak jönni de én inkább a fekete-szegecses cuccokra gondoltam
2014. dec. 26. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyanról már hallottam, hogy valaki rockzenét hallgat, de átlagosan öltözködik, nem hord se zenekaros pólót, se bakancsot, se bőrdzsekit, se szegecses kiegészítőket és még szimatszatyra/málhája sincs.


Ez fordítva kicsit nehezen elképzelhető számomra, még sose találkoztam olyan pop/rap/diszkózenét hallgató emberrel, aki rockeresen öltözködött volna. Persze attól még lehet, hogy létezik ilyen, de mindenképp kevesebben vannak, mint a normál viseletű rockzene kedvelők.

2014. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diamonocska ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem más mint maga a divatrockerség.
2014. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A fekete szegecses cuccok drágák a rockerek meg csórók, szóval... egy igazi bőrdzsekit is 30.000 ért árulnak annak a kétszereséért adják a szegecseltet az meg a másik hogy nem is nagyon lehet kapni.
2015. ápr. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a divatrockerek. Én rosszul vagyok attól, ha valaki vesz egy Ramones vagy Rolling Stone pólót, és ha megkérdezed, melyik a kedvenc albuma/dala, csak pislog. Nem bírom a telibe szegecselt magassarkú bokacsizmában szaladgáló, full feketébe öltözött csajokat, akiknek fogalmuk sincs egyik zenekarról sem, akiket a pólójukon hordanak. Felőlem szaladgálj ilyen cuccokban, csak tudd, hogy kiket viselsz a pólódon. Ne csak azért vegyen valaki meg egy pólót, mert "hű, de jól néz ki ez a kinyújtott nyelv", vagy mert "de szép ez a minta". Én sem vennék meg egy One Direction-ös felsőt, mert szép a minta rajta, ha utálom a zenéjüket és magukat a tagokat is. Nem értem, miért olyan nehéz felfogni:ha nem ismered/szereted, ne hirdesd magadon?
2015. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, kicsit lefordítva, akkor ha nem ismersz egy ruhamárkát sem, járj zsákban?
2015. ápr. 2. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!