Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, számotokra lehet ijesztő...

Fiúk, számotokra lehet ijesztő a rockerség (szögecsek, csak fekete ruha, stb. ), vagy visszataszító a kitűnő bizi egy lányban? És a kettő egyszerre :D?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ízlésfüggő, hogy ki bírja a rossz lányokat, ki a jókat, de úgy alapvetően van valami konkrét gondolatotok a rockerség vagy a jó tanulóság szerepéhez egy kapcsolatban egy fiú és egy lány között?

Értelmes válaszokat köszönöm, hülyeségeket meg csak akkor kérek a tényleg viccesek. Köszi!



2014. okt. 4. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A kitűnő bizonyítvány nálam pozitívum. A rock és a metál zene szeretete szintén az. Én is szeretem. Az viszont baromira unszimpatikus ha valaki polgárpukkasztás, és magamutogatás miatt úgy néz ki, mint aki megy démonidézésre. Az persze más, ha az ember rock koncertre megy, oda szupi a fekete, de a mindennapokban nemes egyszerűséggel gyerekes.


24F

2014. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak, akkor visszataszító, ha ez a lány egy kis 14 éves és divatból rocker. Kitűnő bizonyítvány meg nem rossz dolog, de ez nem mondd el semmit a személyiségéről.
2014. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A fekete ruhák, és a szögecsek nem zárják ki a nőiességet, tehát nem, nem feltétlenül visszataszító ez a stílus. Ha nem a depresszió sugárzik a lányról, mint a legtöbb mai fiatal "rocker" csajról, lehet vonzó.



A kitűnő bizonyítvány ahogy mondták, semmit sem mond el a személyiségedről. Nem rossz dolog, az biztos. Higgadt fejjel azt mondom, okos dolog gondolni a jövőre, és sok energiát fektetni a tanulásba, a "bennem élő", hülye és előítéletes tinédzser viszont azt mondaná, a kitűnő tanulmányi eredményeid a szórakozás, és a társasági életed rovására megy. Nem ismerlek, nem sértegetni akarlak, ez inkább önkritika. :)

Mindenesetre nem visszataszító a kitűnő bizonyítvány, kíváncsi lennék, hogyan hozod össze, hogyan egyensúlyozol a barátok, a szórakozás, és a tanulás között ilyen jó eredményekkel. Kíváncsiság, semmi esetre sem "undorodás."


Én a rossz lányokat szeretem, de szerintem a tanulmányi eredményeknek semmi köze a rosszasághoz. Bár kitűnő nem vagyok, jól tanulok, mégis "rossz fiúnak" titulálnak. Nálam a rosszaság nem itt kezdődik.



16/f

2014. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Asszem szerelmes lettem :O :D
2014. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem egyántalán nem visszataszító ,sőtt egyénfüggő inkább és hát.. őszintén dícséretre méltó ,hogyha egy mai fiatal nem a 'többieknek' hódol be ,és nem azt a mai y generációs 'divatot' követi.. hanem van egyéni stílusa..és még jól is tanul akkor meg pláne :) Mellesleg..nem tudom hány éves vagy ,de itt derül ki ,hogy ki lesz a barátod is.. vagy ki társul el mellőled ,mert Te 'úgy öltözködsz' ahogy Neked tetszik :) Én ugyan ezt tettem 'még fiatalon' :D

18/F

2014. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy értelmes dolgokat írtatok.

Szerintem nem vagyok divatrocker,de végülis csak fekete ruháim vannak.Még csak nem is festem magam. De az biztos hogy legfeljebb reggel sugárzik rólam a depresszió, de az inkább fáradtság. Egyébként szeretek kitűnni a sorból pl színesre temperázott képpel végigjárni a várost, mindezt tök fekete ruhában. De olyanokra pl. sosem vetemednék hogy vagdossam magam vagy ilyesmi.És én azt gondolom, hogy elég sokat szórakozom, járok koncertekre pedig fiatal vagyok ( amúgy 14), sokat kézműveskedek, gitározok, 6 éve zongorázom, tehát azért inkább a jó kislány kategóriába sorolnám magam. De viselkedésre elég akaratos típus vagyok, mindig kiállok magamért, és ahogy láthatjátok, szeretek monologizálni :D KÖszi a válaszokat, nem számítottam rá, hogy tényleg segíteni fognak!

2014. okt. 7. 21:11
 7/7 anonim válasza:

Öröm ,hogyha segíthettem ,részemről ^^

Másrészt szerintem akkor ez általánosság is lehet a depressziós reggel a fiatalok körében ,mert mintha csak engem jellemeztél volna :D Bár én fiú létemre hála a jóistennek nem festegetem magam ,csak ,ha mondjuk (nem tudom ismered -e) KISS tributera megyünk ,vagy ilyesmi helyekre ott előfordult már nálunk is a temperás kifestés ,de persze ..nem rossz irányba vitt értelemben.. xD

#5

2014. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!