Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem miért nem dicsér senki?...

Engem miért nem dicsér senki? Ennyire értéktelen lennék?

Figyelt kérdés
Mindenkitől hallom,hogy az ő gyereke mennyire okos,mennyire szép/tehetséges/király/jó alakú a legjobb <3 minden pasi dicséri a csajokat, a barátok is egymást. Rólam senki nem mond pozitívat a saját anyám sem csak ezt hallom: lusta vagy ,buta vagy érthetetlen,ronda,dagadt,nyomoronc, unalmas. Mit vétettem? :( Annyira elegem van már,hogyha kiteszem a lelkem az se jó senkinek. A volt pasim konkrétan megmondta,hogy unalmas vagyok és buta ha így folytatom csöves leszek. 19 éves lány vagyok,ha ez számít valamit.
2014. nov. 25. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiket így ajnároznak, pont azokból lesznek a legnagyobb s***fejek. Egyébként nagyon nem vagy egyedi eset, ilyenkor általában az "elszenvedők" a két végletbe esnek, vagy megkeményednek, vagy összezuhannak és lefekszenek minden jöttmenttel az önértékelési zavaraik leküzdése érdekében. Keményedj meg, mert ha belegondolsz: 19 éves korára mit érhet el az átlag ember? Érettségit? Azt amúgy sem kell túldicsérni.
2014. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! ne aggódj nem vagy egyedül. ne add fel. eddig én is igy voltam,de egy közös albérletbe költöztünk,és ott volt egy idősebb férfi aki látta bennem a jót,a rendes lányt,megértett. nagyon dicsért,és és amikor elköltözött magamba is zuhantam. feladtam mindent,nem volt kedvem tanulni,szépítkezni,stb.. aztán egy pár napja jött a gondoltat,h mivan ha összefutunk a boltba,és rámnéz,mondja h itt a volt lakotársam és h lerongyolodott..(ahogy mondani szokták az emberekre). hát ezt nem akarom,és elkezdek ujra szépen,nőiesen öltözködni,így télen is. stb.. azok meg kapják be akik nem törödnek veled. sztem a horoszkopotok sem passzol. mivel hiszek az asztrologiában,ahhoz az is kell h jól kijöjjetek,egy alap összehangolodás.


anyukádnak pedig sok gondja lehet ha téged szid,mert nem tudja kin levezetni a feszültséget. lehet a munkahelyen van vmi probléma,vagy a pénz terén. ahogy sokmindenkinek.


és már belefáradt,fásult az egészbe. ezt te még annyira nem tudod megérteni,amigy nem kell keményen megdolgoznod a megélhetésért,csak élvezni az életet. én is igy voltam,és utólag már mégjobban értékelem amit anyu értem tett.


sztem próbáld meg oldani köztetek a feszültséget,próbáld levenni a terhet a válláról,hidd el akkor rád is jobban tud majd koncentrálni.. :)

főzz,mosogass,takaríts,segíts a háztartásban,ha pénz szükében vagytok,próbáld neki megmutatni h te is igyekszel spórolni,hadd örüljön.. és lássa h kezdesz felelősségteljes lenni. vagy mg egy jó ötlet,ajánld fel neki h megmaszírozod. mondjuk én mindig mondom anyunak,de ő nem szerti,csak azt kéri h álljak rá a hátára.. :)

Remélem segítek neked,és esetleg másnak is ezzel az irománnyal,h másképpen lássátok a világot,hiszen elég összetett az élet,és nehéz megfelelni. Legyél boldog,amikor a tükörbe nézel,ésne foglakozz másokkal,csak menj végig büszkén a városon,és talán észreveszik h benned több van mint hiszik,csak elő kell hozni a kincset.. :)


de ehhez társaság is kell,ha egyedül vagy akkor nem tudod megbeszélni a gondjaidat senkivel,gondolom te is azért fordulsz ide.. :(

2014. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ügyes vagy, megtaláltad ezt az oldalt egyedül, regisztráltál kiírtál egy kérdést...erre egy csöves nem képes!!! (nem ironizálok!!!!!)


te is ügyes vagy attól függetlenül, hogy mások nem veszik észre...


"csak ezt hallom: lusta vagy ,buta vagy érthetetlen,ronda,dagadt,nyomoronc, unalmas"

ő ezt látja...de lehet csak a saját tulajdonságait vetíti ki rád, hogy neki ne fájjon...erről beszélgetned kellene vele...


te milyennek látod magad? tudsz mosolyogni? szereted magad?

2014. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találd meg önmagadban azt, ami mássá tesz a többiektől!

És ne foglalkozz mások kijelentéseivel, ha esetleg tévednek Veled kapcsolatban. Próbáld meg tárgyilagosan szemlélni önmagad, az életet. Ha van egyéb kérdésed, írhatsz magánlevelet is.

2014. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!