Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valaki egyszerre rocker...

Lehet valaki egyszerre rocker és punk?

Figyelt kérdés
Én mindkettőnek érzem magam, de elvileg ez a két irányzat egymás ellentétei... lehet emiatt a kérdés miatt divatakárminek nevezni, mert nem vagyok teljesen tisztában az ellentétekkel, de nem érdekel. Én tudom magamról, hogy az vagyok, aki és kész. A kérdésem inkább arra irányulna, hogy vannak-e hozzám hasonló emberek? Akiket egyformán érdekel a szabadság, leszarja mások véleményét akár öltözködésileg, akár másban, nem akar szavazni, stb? :) Őszintén szólva a zenei stílusom alapján inkább rockernek vallom magam, de egyetértek a punk mozgalmakkal (illetve azért szerepelnek punkegyüttesek is a repertoáromban).

2015. jan. 10. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak egy kérdésem maradt..ki a faszt érdekel?

Miért ne lehetnél?


Nem a külsőségek fogják eldönteni, legfőképp nem más... ki a másik, hogy neked megmondja, mi lehetsz és mi nem?


Gondolkodásban dől el az egész, amíg te jól érzed magad punkrocker ként, legyen hát, érezd jól magad!


21f punk

2015. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz egyszerre mindketto.:)
2015. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Punkrockról hallottál már?

Na, hát akkor miért ne lehetne valaki punkrocker? :)

2015. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDDD csak ne érdekeljenek mások véleményei olyan vagy amilyen te szeretnél lenni! ennyi;) amúgy igeen:* és igen vannak még "normálisak"(mint mi hihi^^) 16/punk~emoL (látod?-> én is punkos emo szerűség vagyok xP)
2015. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kb. 40 éve létezik punkrock... miért ne? :)
2015. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség egy kicsit. van punk-rock zenei műfaj is, és sokan szeretik ezt a műfajt, szóval sok a punk-rocker is. más valami?
2015. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!