Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A falusi öregasszonyok miért...

A falusi öregasszonyok miért foglalkoznak mindig mással?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok 65 kg, széles a csípőm, a combjaim kicsit vastagok ezen kívül felül vékony vagyok. Az öregasszonyok állandóan beszólogatnak, hogy milyen erős vagyok, bezzeg az ő unokájuk milyen vékony. Múltkor is megállított egy, hogy elmondja, hogy "hű milyen erős vagy, mindjárt utoléred a papádat." A papám 120 kg. Hogy mernek ilyet mondani, hogy úgy nézek ki? A másik meg hogy munkaügyi tanfolyamra járok mivel nem találtam munkát, állandóan kérdezgetik, hogy minek tanulom én azt, ha nem tudok vele elhelyezkedni. Ha nem csinálnék semmit akkor meg azért pofáznának. Miért nem tudnak magukkal foglalkozni?

2015. jan. 11. 21:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Múltkor apám beszólt nekik, most ő a nagyképű...
2015. jan. 11. 21:49
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem unatkoznak. Próbálj meg nem törődni velük, te sokkal értelmesebb vagy annál, minthogy az ő szintjükre süllyedj.
2015. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Bele kell könyökölni az oldalába ezeknek.

Nem kell mindenkivel szóba állni, ezek megkeseredett öreg nyanyák, és mérhetetlen módon irigyek.

Maguktól nem fognak rájönni, hogy bunkók, közölni ne közöld velük, bár megérdemelnék, egyszerűen csak fejezd be velük a kommunikációt.

2015. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gabooorka ***** válasza:
36%
Kicsit félre érted őket! Ők tényleg arra gondolnak, hogy milyen erős vagy és csak kedvességből mondják, hogy lassan utol éred apád. Ezt nem kell sértésnek venni. Jó lehet ők nem tudják, hogy nem is vagy olyan erős csak annak látszol. Szegényeknek lehet már él senkiük az gyerekei elhagyták így csak szeretnének jóban lenni veled és csak dicsérnek téged.
2015. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kedves, hogy ilyet mondanak, hogy 120 kg leszek lassan...
2015. jan. 11. 22:10
 6/16 Silurus ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem "beszólogatás" hanem dícséret. Csak a jelentős korkülömbség miatt te máshogy értelmezed. Egészen más világban nőttek fel mint te. Tapasztalatom szerint abszolút nem rosszindulatúak, csak a mai fiatalok rosszul értelmezik a mondandójukat. Szerintem lehetnél kicsit toleránsabb az idős emberekkel, egész más az értékrendjük mint a neked.
2015. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dícséret? Hogy 120 kg-nak nézek ki lassan? Ez minden csak nem dícséret. Nem véletlen teszik hozzá, hogy bezzeg az ő unokájuk milyen vékony.
2015. jan. 11. 22:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban tényleg dagadék voltam emlékszem, hogy már akkor is mondták, hogy "milyen kövér vagy, mint egy kismalac." Valószínű, hogy dícséretnek szánták... Ilyet kell mondani egy 6 éves gyereknek, hogy már akkor elvegyék az önbizalmát.
2015. jan. 11. 22:34
 9/16 Silurus ***** válasza:
52%
Szerintem kicsit frusztrált vagy. Az sem mindegy mondjuk hogy fiú vagy, vagy lány. Megkérdezhetem a nemed, és a korod?
2015. jan. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Persze, dicséret:D

Az öregasszonyok 99%-a egy megkeseredett vén majom, aki akkor érzi jól magát, ha beszólhat meg keresztbe tehet.

Nem véletlenül van a mondás, h amit az ördög nem tud elvégezni, azt rábízza az öregasszonyokra.

2015. jan. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!