Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A férfiak mit kedvelnek egy...

A férfiak mit kedvelnek egy noben/mi az, amitol úgy érzik o az igazi?

Figyelt kérdés

amikor a barátommal idot toltunk egyutt, sokszor próbálok vele hulyéskedni, de ugyanakkor megtartom a komolyságomat is, nem tudom ez jót tezs-e a kapcsolatunknak, 5-6 hónapja vagyunk egyutt, de én még jobban azt akarom, hogy szeressen.

az én csillagjegyem: kos , az ové pedig: ikrek...nem tudom ez számít-e valamit

mi az, amit a férfiak szeretnek egy noben, illetve elvárnak egy notol?



2014. máj. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, tekintve hogy nincs olyan hogy "a férfiak", mivel mindenkinek más az ideál, más elvárásai vannak.
2014. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen a csillagjegyetek,mindenk mast kedvel.Esetleg kerdezd meg a baratodat,hogy neki mi fontos egy kapcsolatban,mik az elvarasai,mire vagyik.
2014. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem add magadat, hisz ha olyasmit nevez meg a másik vágyott tulajdonságként, ami nincs meg benned, akkor úgysem tudsz olyan lenni, vagy ha meg is van, de nem igazán jellemző rád, fárasztó lenne folyamatosan szerepet játszanod csak azért, mert ő szereti, ha egy nő ilyen és ilyen. Ha magadat adod, és észreveszed, hogy kezd tőled távolodni, akkor nem ő a te embered, és ez jobb, ha minél hamarabb kiderül.

Egy kapcsolat annál jobb, minél őszintébbek és felszabadultabbak lehetnek benne a felek, és nem kell latolgatni, hogy mit lehet és mit nem, mit szerethet a másik, és miért nem rajong annyira. Ha mérlegelni kell, akkor ott gondok vannak.

Merj nyugodtan gyerekes lenni, mert ez belőle is hasonló megnyilvánulásokat fog felszínre hozni, ami elég közel tudja hozni egymáshoz a párokat.

2014. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy egy nőnek legyen önérzete. És mély érzések is legyenek benne, persze ez nem azt jelenti, hogy a nyakába varrja az ember magát a másiknak. Legyen humora, és főleg ne legyen mindig elérhető,legyen egy kis titokzatosság benne, de ez nem azt jelenti, hogy ne legyen őszinte.
2014. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!