Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szánalmas vagyok, nem értem...

Szánalmas vagyok, nem értem az életem lényegét. Elvesztem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom merre tart az életem jelenleg állok egy helyben. Tovább kellene tanulnom meg minden ilyen,de már elment a kedvem az egésztől pedig most kéne jelentkezni. Szivem szerint elköltöznék itthonról és dolgoznék,hogy végre azt vegyek meg a pénzemből amit akarok és külön élhessek nagyon nagy álmom ez.

Kövér vagyok és elhanyagolt,egyszerűen annyira rondának érzem magam hogy feleslegesnek tartom a külsőmmel való foglalkozást:( rossz az alakom,akkor is ha vékonyabb lennék...hülyén nézek ki egyáltalán nem nőies inkább egy hógolyóhoz hasonlítok. Nem is tudom hogyan fogyókúrázzak.

Szóval elveszettnek érzem magam.. szerelmes vagyok egy pasiba,akibe nagyon nem kéne..áá kész vagyok teljesen. 19/L


2015. jan. 14. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ezzel nem vagy egyedül ha ez vigasztal, az emberek nagyobb része képtelen boldogan élni és jól, sajnos ilyen az élet. Nekem is vannak problémáim, valahogy túl kell élni, ha már a sors így hozta.
2015. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát szerintem most jött el az idő, hogy felállj! Én azt mondom, mindenképpen tanulj tovább, főleg, ha van ami érdekel, ha van amiben jó vagy. Hidd el, az nem oldana meg semmit ha egyszerűen megfutamodnál. Ha nincs irányod, lapozgass pályaválasztási könyveket...kérj tanácsot.

Azon, hogy kövérnek érzed magad, lehet segíteni, de mindenek előtt foglalkozz magaddal! Ne legyél lusta reggel picit hamarabb felébredni hogy feldobj egy halvány sminket és kiválaszd a legelőnyösebb ruhát. Lehet, hogy épp ezzel fel tudnád hívni annak a bizonyos fiúnak a figyelmét...

Ha időd engedi és elég bátor vagy, járj el valamilyen csoportos tornára, vagy edzőterembe, de ha ezt túl nyilvánosnak érzed, akkor létezik szobabicikli és ha enyhébb az idő, nagyon jókat lehet futni, kocogni. Vagy menj el a barátnőiddel egy-egy hosszú sétára, sétáltasd meg a kutyusod ha van, csak mozdulj ki! Bármi megteszi, de könyörgöm ne ülj egész nap a suliban, utána pedig otthon a gép előtt. Ha tanács kell, írj nyugodtan:)én is éreztem már magam hasonlóan...én is pályaválasztás előtt vagyok és vannak problémák, de valaki nekem is mindig segít, sokszor szükség van egy kis seggberúgásra:)

2015. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már sulis dolgozok :) nagyon undorodom a külsőmtől főleg a kövérségtől,de valami iszonyatosan. Ezen akarok változtatni,de nem tudom hogyan,mert nagyon sokat eszek..
2015. jan. 14. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a pasi is táplál gyengéd érzelmeket felém de nem működhet a történet családja van :)
2015. jan. 14. 15:30
 5/6 anonim válasza:
Magától semmi sem fog történni! Ne várd, hogy a megoldás a kezedbe hulljon! Rengeteg akaraterő kell, higgy magadban! Olyan nincs, hogy lehetetlen. Csak próbálj meg egyre kevesebbet enni...egyél inkább reggel többet, de ne túl sokat mert nem jó reggel terhelni a gyomrot. Aztán ebédet és próbálj meg vacsora helyett inkább tornázni :) El se hiszed, hogy a mozgás mennyit tesz.
2015. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

1 a fogyni nem ugy kel hogy nem eszek este vagy 6 után ... meg van a modja és àldozatot kell érte hozni ( edzeni + a napi kajàd kiszàmolni + szét osztani ) vanak külömböző vitaminok amik segitenek fogyni ... tehàt időt és energiàt kel rá àldozni ..


2 szèp dolog csalàdos embere pàlyàzni ... ( de amit ad az èlet el is veszi )


22 F

2015. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!