Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érjem el anyámnál hogy...

Hogy érjem el anyámnál hogy vehessek egy kutyát?

Figyelt kérdés
Az lenne,hogy vennék egy benti kutyát minden "tartozékkal (tál,kaja,fekhely stb.)" és én fizetném az oltásokat meg minden ilyen dolgot,csak nem engedi az anyám,pedig már volt pár kinti kutyánk,a nagytesómnak is sok kutyája van mert tenyésztő és néha haza szokott látogatni a kutyáival,de azokat sem igazán szereti,régebben mikor még itthon lakott a tesóm akkor is volt kutyája és ugyanúgy nem igazán díjazta a kutyát.Régebben volt 2 kutyánk is,de velük nem volt semmi baja.Nagyon szeretnék újra egy kutyát,mert nem is tudok nagyon itthon mit kezdeni.Én foglalkoznék a kutyával,mert a tesóm a díjnyertes kutyáját is szoktam én gondozni(fürdetés,séta,stb.)A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 17. 13:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem sokára szeretnénk panelbe költözni és azért sem szeretne,mert azt mondja hogy ki kelne fel sétáltatni 4-5 órakor,de én sétáltatnám gondoznám.Hogy bizonyítsam be hogy megcsinálnám ezeket?
2015. jan. 17. 14:41
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha lehet gyors válaszokat mert fontos lenne.
2015. jan. 17. 14:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha anyád nem akarja akkor nem akarja pont.Majd ha elköltözöl külön annyi kutyád lesz amennyit akarsz.


Egy kutya nagy felelősség,10-15 évnyi felelősség!! Nem mellesleg nem olcsó a kutyatartás a mai világban.


A kezdeti lelkesedés sokszor csökken majd ha lesz barátnőd,bulizni,haverozni jársz stb akkor a kutya le lesz passzolva anyunak?


Nem egy fiatalt ismerek sőt élő példa húgom is.Hogy amíg csak nyugis diák életét élte sokat foglalkozott a kutyával. Most már dolgozik,barátja van.A kutya kire marad? Hát a nővérére vagyis rám. Nekem is van kutyám,de ha dolgoztam 12 óráztam utána is levittem sétálni!


Valószínű anyád ismer,hogy csak egy darabig tartana a kutya iránti lelkesedés stb.


Milyen fajtát akarsz egyáltalán?

2015. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Labradort szeretnék és már évek óta szeretnék közös kutyát,mikor a tesóm még velünk lakott a kutyájával mindig direkt kértem hogy etethessem,sétáltathassam stb.
2015. jan. 17. 15:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudom miért írtam közös kutyát,mikor sajátot akartam írni
2015. jan. 17. 15:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Még lehet válaszokat küldeni
2015. jan. 17. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:

labradort panelbe?

azt írtad benti kutyát akarsz.

a benti kutya lehet egy yorki,törpe uszkár meg hasonló 6 kilónál nem nagyobb kutya.

én szívem szerint büntetném azt aki 10 kilónál nagyobb testű kutyát lakásban tart.

szóval vázold fel,hogy mondjuk csivavában gondolkozol nem egy 30-40 kilós havi 20-30ezres rezsivel rendelkező kutyában és akkor enyhülhet.

2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mondanál olyan fajtát ami rövidszőrű és nem csivava?
2015. jan. 17. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:

attól,hogy rövid a szőre még ugyanúgy összeszőrözi a lakást.

az uszkárnak nem hullik a szőre,ezért lakásba én a törpe uszkárt mondanám.

1.nagyon szép kutyafajta.

2.rendkívül okos és könnyen tanítható.

3.jó természetű,ha kell játékos,ha kell nyugodt.

[link]

2015. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék rövid szőrűt,mert azok tetszenek.Az uszkárok annyira nem jönnek be.
2015. jan. 17. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!