Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az, mennyire baj ha nem...

Az, mennyire baj ha nem járok, bulizni, inni, csajozni? 17F

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire!! Végre egy 17 éves aki nem iszik!

14/L

2015. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar akkor engem sem.


Én se jártam, cserébe 26 évesen se volt közöm nőhöz semmi téren sem.

2015. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firedoom ***** válasza:
100%
17 eves vagyok es én sem jarok bulizni, nekem nem is hianyzik. Jobban preferálom amikor barataimhoz megyek vagy ok jonnek.
2015. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
respect! engem mar most elitelnek, mert nem teszem ezt 14/L
2015. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem probléma. :) A bulik csak szórakozási lehetőségek, nem életfeltételek. Az alkohol pedig olyan dolog, amit nem feltétlen kéne ennyire mértéktelenül fogyasztani. Bárki bármit mond, szerintem nem teljesen normális az, amit csinál néhány ember. :D

Másrészt pedig ha téged más dolog tölt fel, csináld azt, nem hiszem, hogy ez bárkit is zavarna. Sőt, sok embernek imponál is. :)

15/L

2015. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyaltalan ne erezd problemanak, en is csak egy-ket alkalommal jartam buliba abban az idoben. Valoban csinald azt, amihez kedved van, ami jobban vonz, nem kell a nagy tomeg utan menni.


Lehet jarni pl. turazni, biciklizni, strandra menni, bogracsozni v. egy-egy barati sorozesre elmenni. Lehet higgadtan, kultoraltan is kikapcsolodni, ami tartja a hatarokat, de megis egy jo tarsasagban, igazi es felszabadult kikapcsolodast jelent.


Meg kell azt is tanulni, hogy a visszafogottsag mellett azert tartsuk a tarsadalmi/barati kapcsolatokat is - nem szabad oket elhanyagolni, nem szabad bezarkozni sem. En pl. nem igazan szerettem soha a nyuzsgest, a folytonos bulizast, de az idonkenti osszejovetelek, alkalomszeru koleszbulik v. esti sor melletti beszelgetesektol nem zarkoztam el.


Szoval egyaltalan nem kell a kicsapongas tuloldalara esni, de nemi tarsasagi eletet is fenn kell tartani - ez mindannyiunk javara valik.


32/F

2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A válasz nem olyan egyszerű, mint elsőre látszik.

Mert természetesen egyáltalán nem baj, nem kötelező.

Viszont arra mindekinek szüksége lenne, hogy néha kieressze a gőzt és találkozzon iskolán/munkahelyen/családon kívüli ismerősökkel. Ennek nem csak a bulizás az egyetlen formája - egyáltalán, mi az, hogy bulizás?

Rendszeresen látok péntek-szombat éjjel az utcán olyan bulizókat, akik nem csak totál részegek, hanem még baromi rosszkedvűek is. Ilyenkor azon gondolkozom, miért csinálja, ha nem élvezi?

Ivásról azt gondolom, hogy van akinek egyáltalán nincs szüksége rá. Viszont aki gátlásosabb, vagy feszengősebb, annak segíthet egy kis alkohol. Az a lényeg, hogy csak jó dolgokat szabad inni, és nem keverni a különböző italokat. Én 23 évesen tanultam meg, hogy becherovkára nem iszunk félédes bort (és lehetőleg amúgy sem).

Inkább minőségi (és száraz) borokat, házipálinkát, vagy márkás likőröket, és ne sokat! Aki nem bírja abbahagyni, inkább ne is kezdje el!

2015. jan. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, én is utáltam bulizni régen. Igazából most is. Nálam ez részben amiatt volt, mert nincs rá különösebb igényem, nincs sok barátom (konkrétan 2), és mert rühellem a diszkó zenét, és fiatal koromban alig volt olyan ismerősöm, aki metál zenét hallgatott volna.


Viszont!


Nőre szükséged van! Ezt ne add fel! Neked pedig másképp kell csajoznod, mint az átlagnak. Én a netes társkeresést ajánlom. Aki csak legyint rá, hogy "ő nem hisz benne", hát annak üzenem, hogy leszarom miben hisz. Mióta felismertem azt a problémámat, hogy a buliba járás hiányában drasztikusan csökkenek az esélyeim egy normális párkapcsolatra (úgy 20 éves lehettem ekkor, most 30 vagyok), azóta tervszerűen használom a társkeresőket, már amikor éppen nincs barátnőm. Ennek eredménye néhány barátnő, egy feleség, egy válás, és most megint egy barátnő már lassan 2 éve (akiből remélem lassan újabb feleség lesz, immáron válás nélkül :). Azóta nem sokat voltam egyedül. Pedig nem vagyok egy Adonisz.. nagyon nem :)


Ja, és mielőtt belevágsz, olvass utána, vannak online csajozós tanfolyamok (aki most röhög, az is bekaphatja), komolyan mondom, nézz utána, próbálkozz, vagy bármi, csak ne recskázz otthon minden nap...

2015. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végre egy normális srác.

Én is utálom az ivászatot, a bulinak nevezett idióta összejöveteleket, a "dizsi"-t. Mi a barátainkkal - fiúk-lányok 13 és 21 között - bringázni járunk, futunk, nyáron vizitúrák, vagy csak leülünk valahol és ital és cigi nélkül jól érezzük magunkat. Csajozás is van, a 21 eves most jegyezte el az egyik 19 évest, és két 17 eves együtt van már vagy egy éve.

Miért kellene kötelező lennie, hogy hétvegenként cigifüstös diszkókból részegen, büdösen kelljen hazamenni?

Legyenek barátaid, legyen egy normális gondolkodású barátnőd, legyenek értelmes programjaitok, ennyi.

2015. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom az alkoholt,kivéve kivételes alkalmakkor kevés pezsgő,bor,forralt bor,vagy kevés sör néha.Utálok bulizni is,viszont szeretem a baráti összejöveteleket,beszélgetéseket,kirándulás,szalonnasütés,stb.Szerintem nagyon is normális vagy te is ilyen téren!Viszont a lányokat remélem,azért megnézed 17 évesen!
2015. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!