Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted a dianás cukrot?

Szereted a dianás cukrot?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen ettem, de mivel felnőttem és tiszta cukor inkább kihagyom. :D De emlékszem volt olyan, amikor 5-6 ft-volt, vettünk vagy 30 db-ot és be akartunk rugni tőle. :D Szép idők. 22/f
2015. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaja, régen tényleg ilyen 5-6 ft volt egy darab :D Régi szép idők.


Ma vettem egy dobozzal a tescóban, 250 ft-ért, de jó sok van benne, egész este ezt eszegettem. Valóban elég cukros, de én szeretem :)

2015. jan. 20. 00:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A dobozossal már csalni sem lehet. Amikor bele rak az ember 32 db-ot egy kis zsömlés zacskóba és kérdezi az eladó: Hány darab van benne? Kis gondolkodás után(mintha tényleg meg akarnám mondani) 30db kereken. Jó rendben 150 ft lesz. :D Köszönöm, csókolom! :D Mekkora királyok voltunk. Meg a versenyek, hogy ki bírja tovább leszopogatni a szájában a csokit róla, hogy ne törjön el? :D Jó étvágyat hozzá! :D Első voltam....
2015. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. A múltkor is vettem a Lidlben, és hazafelé betoltam az egészet. Pedig amúgy nem rajongok az alkoholért, meg jó öreg is vagyok, negyven.
2015. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Körmendi Mátyás válasza:
100%

Régen lehetett kapni a boltban külön üvegekben Dianát (sósborszesz) is.

Nem tudom, hogy miért lett betiltva, pedig nagy jó íze van.

2015. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Kedves #4-es:

"meg jó öreg is vagyok, negyven."

nem a kortól lesz öreg az ember, hanem attól, mert öregnek vallja magát :)


én szeretem, barátnőm kapott egy nagy dobozzal és azt dézsmáltam meg, majd vissza kell pótoljam :D de szerintem magamnak is veszek, elég sok cukrot fogyasztok, így az is jó pótló :) szellemi munka közben valahogy baromi sok cukor lemegy...de lehet csak mert édesszájú vagyok :)

2015. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de 5 db.-nál többet nem érdemes megenni, mert fura érzése lesz az embernek tőle.
2015. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is szeretem
2015. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja, és én még olyat is ettem, ami nem volt csokis.

nekem jobb volt az (47)

2015. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:
IMÁDOM!!!!!
2022. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!