Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteg emberek! (Fizikailag...

Beteg emberek! (Fizikailag vagy pszichésen betegek) Ti is ezt érzitek?

Figyelt kérdés

A társadalom egészséges tagjai,nem akarják elfogadni,hogy betegek vagytok.Illetve irigykednek arra,ha leszázalékolnak.Holott nekik még így is sokkal teljesebb életük van.

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért nincs bennük szolidaritás?


2015. jan. 21. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Miért, tán meghaltál? Ugyan miért kéne szolidalitást gyakorolniuk? Igen, betege vagy, ja, szívás, de kezdj valami hasznosat az életeddel. Rosszabb mindíg lehet, és lesz is. Elárulok valami: ha pl elkezdesz rajzolni, nem kell jól, csak akarni, azt mondják majd "ez igen, ez küzd pedig nehéz neki". Deha otthon tespedsz, sajnáltatod magad azt mondják majd "kit izgat, van nekem is elég bajom mégse nyavajgok". És ez nem gonoszság, hanem részedről van egy önsajnálat, és a semmire fel akarsz fenéknyalást kapni. Betegnek lenni nem eredmény...
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Én beteg vagyok és kifejezetten idegesít ha a többiek máshogy kezelnek, csak mert beteg vagyok
2015. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 meghatározás van: akin totál látni, hogy gond van, a másik csoport meg akikkel "csak" kicsit van gond. A második csoportnál van az a probléma, hogy leszázalékolt, ilyen-olyan támogatást kap, stb., és amellett vállalkozást(!) vezet. Igen, nekik is meg kell élni valamiből, de ne a másik kárára!

A másik gond az, hogy az egészséges magyar kárörvendő, tökéletesnek érzi magát, bezzeg ha gond van, akkor mindenki azonnal segítsen neki, csak ő nem hibás soha semmikor semmiben. Ezen a gondolkodáson kellene változtatni, mert mindenkivel történhet baleset, probléma, stb.

2015. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!