Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor kimentek a temetőbe a...

Amikor kimentek a temetőbe a rokonaitokhoz, elgondolkodtok, én is itt fogok feküdni x év múlva?

Figyelt kérdés
mikor álltok a sír előtt kőrbe néztek, igen én is itt fogok feküdni...
2015. jan. 22. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem én nem fogok ott feküdni
2015. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta időközönként előjönnek azok a gondolatok, hogy megfogok halni. Hiába gondolom azt, hogy olyan lesz, mintha mélyen aludnék, de nehéz feldolgozni. Majd egyszer úgyis eljön az idő és akkor nincs mit tenni. :)
2015. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a halálban, de ha mégis létezik, akkor ennél, mi ezen a bolygón folyik, még a nem létezés is jobb.
2015. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1-es


Te nem abban a temetőben fogsz feküdni amelyikben rokonaid vannak ?

2015. jan. 22. 18:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első válaszoló vagyok, de válaszolok, mert én sem fogok abban a temetőben feküdni, mint a rokonaim.

Én hamvasztást szeretnék, aztán szórjanak szét. A temetőbe való temetés nekem nem tetszik.

2015. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy bármelyik temetőben fogok feküdni. Nem tervezem, hogy eltemessenek. Legszívesebben valahol nagyon messze halnék meg attól a helytől, ahol az életemet éltem, úgy hogy ne tudjanak követni, de ha ezt nem engedhetem meg, akkor egyszerűen meghagyom hogy hagyjanak békén, mert aki elsőnek hozzám nyúl azért visszajövök és megfojtom.
2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érdekel olyankor, hogy az a szeretett személy már nincs velünk. Egyáltalán nem foglalkoztat a dolog, de már várom a végszót...
2015. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

olyankor a halalon es az elmulason szoktam merengeni, de hat erre vannak a temetok.


Hogy mi lesz a testemmel a halalom utan az nem az en problemam, hanem a hatramarado rokonsage. Majd ok eldontik mi legyen vele.


Egy biztos: en mar akkor nem leszek ott.

2015. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szörnyü belegondolni is..

ha eszembe jut a halál gondolata,hogy megfogok halni mindig magambafordulok..

nem tudom elfogadni.. pedig néha kiváncsi vagyok hogy vajon mi vár ránk valójàban.. :)

2015. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezért nem is járok temetőbe.
2016. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!