Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek a hideg padlón...

Engeditek a hideg padlón mászkálni, feküdni a babátokat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy szőnyeg a nappaliban, még plédet is terítettem rá, tele van játékokkal, de állandóan mászik a babakocsihoz, a forgó székhez és a laminált padlón fekszik. Ha visszateszem, akkor ordít és hamar újra ott köt ki. De így aggódom, hogy fel fog fázni a hideg padlón. Ti engeditek ott mászkálni vagy ha sír, ha nem, tereljem vissza? Már lassan nem lehet egy szőnyegen tartani...
2015. jan. 20. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lehet ott tartani. Öltöztesd fel rendesen és menjen csak, amerre lát.
2015. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy engedem,ne viccelj már!Be ne tereld állandóan a szőnyegre,had másszon,feküdjön,fedezze fel a lakást.Semmi baja sem lesz!Nyugi!! :)
2015. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Be kell burkolni vastagon és indulhat.
2015. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Enyém 2 éves múlt,de imád a laminálton fetrengeni a konyhában,ahol nincsen fűtés se.Hát rászólok,ő ért is már belőle,de amíg kisebb volt,több ruha volt rajta.
2015. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jó fel kell öltöztetni, aztán hagy menjen, az a dolga!

Nem lehet őket helyhez kötni, fel kell fedezniük a lakást.

Csak egy átmeneti időszak ez, amíg megtanul menni. Ki lehet bírni, és nem lesz ettől baja!

2015. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hidegnek érzed, adj rá még egy réteg ruhát és hagyd szabadon mozogni. Te sem szívesen ülnél egész nap egy helyben, akkor ő miért tenné?
2015. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kis 5 hónapos fiam állandóan letolat a neki lerakott takaróról a laminált lapra. Nem vészesen hideg, de nem is olyan a hőfok, hogy nyugodt legyek. Ha vastagabban öltöztetem, akkor meg a fűtés miatt melege van. Ki szoktam tenni a konyhába a járólapra, mert ott padlófűtés van és nem fázik fel, tolathat kedve szerint. Már gondolkoztam, hogy valami baba párnát (ami nem vastag, csak fél centi szivacs, amúgy meg pont akkora, hogy nem zavarná a mozgásban, észre sem venné szerintem) ráeszkábálok a hasára valahogy, hogy ne fázzon a laminált lapon.
2015. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, az a bajom a plusz egy réteg ruhával, hogy akkor nagyon melege lenne, mert 25 fok van a lakásban, csak a padló hideg. Mindent meg nem teríthetek le...Nem gond ha mászik rajta, de amikor leköti valami és ott hever a padlón egy ideje akkor már a frász kerülget, hogy felfázik.
2015. jan. 20. 16:19
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha 25 fok van nem lehet olyan hideg a padló. Agyon félted. Semmi baja sem lesz. Sztem sokkal rosszabb h egy helybe akarod tartani, és nem engeded h felfedezzen mindent.
2015. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is jobban beöltöztettem a lányomat a mászós-korszakában. Harisnya+nadrág, felülre pedig hosszúbody+vastag pulcsi. Semmi baja nem lett.
2015. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!