Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is elgondolkodtok néha...

Ti is elgondolkodtok néha annyira, olyan abszurd szituációkon, hogy utána saját magatokat érzitek hülyén? 20/F

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak az jön a gondolataimba, hogy "MIVAAAANNN???" Ilyen soha nem történhet meg valójában. De mindig későn veszem észre magamat.
2014. máj. 14. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen. :D

Általában ha valami jövőbeni esemény foglalkoztat, és bele gondolok a lehetséges kimenetelekbe, de a végére már nagyon sokszor 'elkalandozom', totál túlbonyolítom, és már 1

2014. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

véletlen elküldtem, szóval:


10 évre előre látom a jövőt :DD

Utána esik le nekem is, hogy mit is csinálok, és ezek soha az életben nem fognak bekövetkezni.

2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan ezzel szórakoztatom magamat, szerintem nincs ezzel semmi baj. Otthon szoktunk is rajtuk röhögni, ha épp szóba kerül vagy együtt találunk ki egyet. Szerintem ez nagyon vicces. Szeretnék egyszer valami ilyen abszurd dolgot meg is csinálni, hogy legyen min nevetnem életem végéig. xD
2014. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most pl. az volt, hogy dartsoztam, azt képzeltem el, hogy itt van mellettem a lány akibe szerelmes vagyok, majd azt mondja nekem, ha háromszor megdobom a bullt, akkor megcsókolhatom. :D
2014. máj. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!