Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyáltalán nem...

Mit tegyek? Egyáltalán nem értek matekból semmit, eddig 3 jegyem van, két egyes és egy kettes (de az is ponthatáron volt), és már megbuktam egyszer 8. -ban matekból (most vagyok 9. -es), nem akarok megint megbukni.

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló jegyeim voltak és csak a magántanár segített.
2015. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, magántanár ha tanulni akarsz...

És annak eredménye már félévig nem lesz.

Menj hétfőn oda a tanárhoz, és kérdezd meg nem javíthatnál e. Tanuld meg ezt az utolsó anyagrészt amit vettetek, már most elkezdheted, mert lehet hétfőn kihív felelni, pont azért, hogy ha tanultál akkor átengedhessen. Csak az utolsó anyagrészt tanuld meg, az nem nehéz, pláne, hogy 9.es anyag. Sőt, azt szinte még ki is lehet puskázni. De ha ennyire nem megy akkor definíciókat tanuld emg és kérd, hogy azokból lefelelhess.

Sokan állnak bukásra az osztályból? Mert akkor biztos kitalál javítási lehetőséget.

Persze ha utál téged tanár akkor már vesztett ügyed van, második félévbe kell belehúznod.

2015. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem értem,a nagyrészét nem tudom megtanulni,kevés konkrét definiciót veszünk,de akkor megtanulom azokat,hátha...Igen,sokan állnak bukásra de nem hinném hogy ez a tanár most adna javitási lehetőséget...
2015. jan. 11. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt oda sírni az osztályfőnöknek, hogy javítani szeretnétek matekból. Nyilván az ő érdeke is az, hogy minél kevesebben bukjanak az osztályból, ezért majd beszél a matektanárral.
2015. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!