Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életedben,...

Van olyan dolog az életedben, amit megbántál és ma is szégyelled?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis nagyon rossz érzés fog el...
2015. jan. 24. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy csomó ilyen kis dolog van, de tudom, hogy nem normális. Csak a szorongásaimból származó "mit csesztem el ekkor és ekkor"-dolgok. Amikor beszélek, és hülyeséget beszélek, nem is tűnik fel, csak később, amikor visszagondolok, hogy mi is történt.


Igazán fontosat viszont nem tudnék kiemelni, általában jó döntéseket hozok. Neked?

2015. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ajaj, naná, bőven!
2015. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak az van. Ha bármiben is döntenem kell, tuti magam alatt vágom a fát. Ha pedig cselekednem akkor pedig a lehető leg roaszabbat teszem. De már megszoktam hogy a szándékaim sose érik el a céljukat.
2015. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán. Alapvetően bármi rossz dolog történt velem, annak a dolognak voltak jó oldalai is. Például: megbuktam gimnáziumban. A régi osztályom nagyon szeretett, mindig körülöttem volt mindenki. Akkor az rosszul esett, nyáriszünetben szomorú voltam miatta. Aztán lekerültem az új osztályomhoz, ahol pl. a lányok félnek tőlem, de még a fiúk nagy része is, mert nagy termetű vagyok, és nincs túl gyerekbarát kinézetem, a ruháim sem olyanok. És ezt még sokkal jobban élvezem, mint amikor mindenki barátkozni akart velem régen, az előző osztályban. Tehát mindennek van valami jó oldala.
2015. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:

Egy-két dühös mondat, semmi több.

Vannak dolgok, amikre meg nem vagyok ugyan büszke, de nem bántam meg, mert hozzám tartoznak. Az a néhány dühös mondat nem tartozik hozzám, mert azt a düh mondatta velem.

2015. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az összes ilyen helyzetemről az a véleményem, hogy azok a döntések elkerülhetetlenek voltak.
2015. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Néha bunkó vagyok, meg nyers, de nem szándékosan. Máskor meg túl finom vagyok olyan emberekkel akiknek utólag az arcába köpnék, ezért nem is tisztelnek az emberek. De mindenkinek vannak hibái.
2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Csináltam őrült dolgokat az életemben, többségében megbánjuk és szégyelljük. Az Őrangyalokat jócskán megdolgoztattam életem során. De akárhogy is, bármin is változtatnék, az már nem én lennék! Tettem sok rosszat a kevés jó mellett, de ha nem tettem volna meg ezeket, akkor most nem ilyen lennék, nem lett volna miből tanulnom, okulnom! Például, ha nem rúgtak volna ki az első 3 általános iskolámból verekedés miatt, akkor nem ismerhettem volna meg az utolsó iskolában azt a barátomat, aki az elektronikába vitt bele. Most tutira nem műszerész lennék! :)

Sose bánj semmit, amit korábban tettél! Persze nem kell dicsekedni, én sem dicsekvésképpen említettem meg, hogy olyan rossz gyerek voltam, hogy 4 iskolában sikerült kijárnom 8 osztályt. :)

2015. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Az Őrangyalokat jócskán megdolgoztattam életem során. De akárhogy is, bármin is változtatnék, az már nem én lennék!"


előző ez nagyon tetszett, kb egy az egyben engem is összefoglal, volt pár meghatározó dolog. Sajnos fiatalként nem tudtam mit csinálok.

2015. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van jópár ilyen, de többségében nem olyan jelentős dolgok.
2015. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!