Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Komplett 3D animációs filmet...

Laszli kérdése:

Komplett 3D animációs filmet akarok készíteni, szerintetek ha egy ilyen gépet raknék össze működne a dolog akadás mentesen?

Figyelt kérdés

Lap:MSI x99s sli plus lga-2011-3

Proci:Intel core i7-5820k

Ram:Crucial 32gb ddr4 2133 MHz

Video:Asus gtx770 2gb gddr5

Hdd:2 db Toshiba desktop 3db

Ssd:Hyperx 240gb fury

Ház: Aerocool pgs strike-x one

Táp: Xilence gaming series 800

És egy wacom cintiq 13hd.


Vagy vegyek egy Imac -et?


2014. szept. 30. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy akadás? Fingod ninvs a 3D-ről ahogy látom, mert helyesen a kèrdès úgy szól: xy igèny mellett mit várhatok. A 3D nem egy játèk adott rendszerigènnyel,itt azt te határozod meg azzal, hogy mit akarsz csinálni.
2014. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vagy kő gazdag vagy, vagy csak simán nem tudom miről beszélsz. Szerintem aki tud 3d-ben tervezni/animálni, az tud kérdést is fogalmazni. Vagy csak menőzni akarsz itt a többiek előtt, hogy "Ha ha nekem erre is van pénzem"?

No comment..

2014. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

A programozás, modellezés több magot használ a játékoknál. Egy erős i5, i7, vagy egy fx processzor mind megfelel a célra.


De én valamiért úgy érzem ki az írásodból, hogy animáció terén még relatíve szűz vagy, ha a rendszerigények e téren való alkalmazását kérdezed. Lemodellezni akár egy kiskacsa lépéseit is, nem egyszerű. Nem véletlen, hogy ez egy rendkívül keresett és megfizetett szakma.


Egy volt kollégám hazánk legnevesebb játékfejlesztő brigádjánál dolgozik. Mielőtt felvették, már modellezgetett. Olyan kontrollerekkel, amiket addig nem láttam. Kell a ram (8-16 giga), a minimum 4 mag. Ha photoshopban vagy flashben dolgozol, akkor egy hétköznapi számítógép is elég.

2014. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A jelenlegi gépemmel ha a polygonok száma 6millió fölé megy már akadozik a gép, a maya, a 3ds max 15-ös verziója használhatatlanul lassú és akadozó. A kérdés erre vonatkozott... ha nem tudod inkább ne válaszolj vagy ha értesz hozzá akkor elég lett volna annyi, hogy ezzel lehet vagy nem vagy hogy mit javasolsz és megköszönöm. Segítséget kértem. Köszönöm
2014. szept. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!