Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy dolog a barátnőmnek ha nem akarok vele aludni?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy nem igazán szeretek... Én éjszakásként dolgozom heti 4x és hozzá van szokva a szervezetem a reggeli elalváshoz. Szabadnapokon se tudok hajnal 4-5 előtt elaludni. Mondjuk ez nekem nem is baj.. Ő amikor átjön és itt alszik 9-10 körül már rég nyomja a szunyát én meg mire 5kor lefekszem, ő 6kor kel.. Semmi értelme ennek igy, mert szexelni meg tudunk bármikor, akár délután, akár reggel stb, szóval nem arra megy ki az egész, nem vagyunk már tinik.. De nem érti meg hogy az együtt alvás nem megy nekünk. Szerintetek miért?

2014. nov. 23. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert fontos neki, hogy alvás közben oda búj stb. és azt érzi, hogy csak így lehet kifejezni az érzéseket.
2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, higy szeretne hozzád bújva elaludni, romantikázni.
2014. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy magadhoz illőt aki nem vágyik a közös alvásra és nem lesz baj.
2015. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vágynak a közös alvásra olyan jó lehet ,de hát nekem.még sose volt senkim...hát rz
2020. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!