Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság valójában...

Az öngyilkosság valójában csak elfogadásra való képtelenség?

Figyelt kérdés

Például ha valaki nem tudja elfogadni, hogy ő hajléktalan, úgy dönt végez magával.


De ha elfogadja, akkor nem és még hosszú éveken kersztül elcsövezgethet.


A példa ember nem akar hajléktalan lenni, próbál tenni ellene, de nem jár sikerrel.



2015. jan. 25. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy X hónap hajléktalanság után dönt úgy. hogy ezt nem folytatja.
2015. jan. 25. 11:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd valahol igen, az elfogadásra való képtelenség, hiszen nem tudja elfogadni a saját élethelyzetét, és nem talál kiutat.
2015. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok: De ne tegye meg!!
2015. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valójában Igen. Amikor az ember elhatározza ,hogy végezz magával akor azt a saját szánalmas helyzete miatt teszi melybe képtelen beletörödni. Röviden szerintem igazad van és az öngyilkosság valójában csak elfogadásra való képtelenség.
2015. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hajléktalan lennék, én is megölném magam. inkább mint a hideg utcán aludni, és csövezni a metróaluljáróban, fürdés és orvosi ellátás nélkül, tetvesen.
2015. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Na látod! Sőt kevésbé súlyos ok is elég lehet hozzá.
2015. jan. 25. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, vannak olyan esetek is, mikor kívülről látszólag semmiben nem szenved hiányt az illető, mégis megteszi...ilyenkor pedig lelki okokat kell keresni, de a végeredmény ugyanaz.
2015. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mert én példálul nem fogadok el bizonyos elméleteket de mégse leszek öngyilkos.
2015. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Theodóra8.15 válasza:
Én vagyok a te embered. Nekem édesanyám miatt elúszott a lakás a fejem felől. A saját lábamra álltam,de sok akarat erő kellett hozzá és sok küzdő szellem. Meg a barátok támogatása. Van egy olyan lakcím kártya amivel a hajléktalanok rendelkeznek (ezt Város alapú kártyának hívják). Nem megy vele sokra az ember. A munkavállaláshoz szükséged van egy címre ahová küldhetik a postát. De ha megadod egy ismerősöd címét és a postán felhatalmazod az ismerősöd,hogy átvegye őket akkor ez is megoldódik. És persze kell,hogy legyen annyi tőkéd amiből átmeneti lakást biztosíts.Nekem szerencsém volt mert meg tudtam oldani. Mindenkinek megvan a maga keresztje.
2015. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
SOk ember amúgy öngyilkos lenne ha nem félena haláltól. mert minden ember fél az ismeretlentől haláltól mi lesz utána ha már nem lesz semmi. Félünk megszűnni stb.. Inkább szenved az ember, lelki bajai , betegségei stsb stb.. de jobb neki mint azt hogy ismeretlenbe "menjen". mert attól félünk. Nagyon nagy az életösztön.
2015. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!