Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kimerültem, rosszul...

Nagyon kimerültem, rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem érti meg senki,hogy teljesen kész vagyok testileg és lelkileg egyaránt. Beteg lettem még 2-3 hete elmúlt és megint rosszul lettem szétmegy a fejem,láz meg ilyenek. Mindenki irkál a neten,nyúz stb. Mennem kéne dolgozni,tanfolyamokra,tanulni,edzeni stb. Jelenleg ott tartok hogy elegem van mindenből és mindenkiből. Nem tudom szebben elmondani az embereknek,hogy nagyon rosszul érzem magam és ne cseszegessenek,mert annyit senki se tud kinyögni,hogy jobbulást..Teljesen depis vagyok,elfogyott a kedvem és a motivációm. Mivel töltsem fel magam? :(
2015. jan. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a telefont, és ne menj fel a közösségi oldalakra, ne olvasd el az emaileket.

Ha az emberek szívják le az energiád, akkor tartsd magad távol tőlük és csak magaddal foglalkozz.

2015. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van csak lelkiismeret furdalásom van,amiért nem válaszolok senkinek. Nem tudom merre tart az életem semmit se nem bírom már :( tiszta stressz vagyok,nyomja a mellkasomat ..
2015. jan. 25. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha jobban leszel, akkor keresd őket, az igaz barátok akkor is melletted maradnak, ha kicsit hanyagolod őket.
2015. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem dől össze a világ, ha 3 nap múlva kapnak választ. Egyszerűen megmondod, hogy beteg voltál és nem ültél a gép előtt egész nap. Jobbulást.
2015. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!