Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem birom mar!...

Mit csináljak? Nem birom mar! 15/F

Figyelt kérdés
Minden szar!! Baratok meghulyultek egyik naprol a masikra, iskolaba a tanarok is, rokonok is, allandoan csak veszekedes van, barmit probalok nem sikerul, minden elbszodik, es nem tudok aludni jo par hete mert nem tudom miert. Akkor: akibe bele voltam zugva honapokon keresztul beszelgettunk tok fasza volt meg minden, erre masnap meg baratjaval uzen h hagyjam beken, es azota azzal sem beszeltem mert torolt es tiltott, uncsitesom olyan 7zenetet irt amitol idegrohamot kaptam, es meg sorolhatnam de se idom se kedvem se idegem nincs hozza mert mar igy koran reggel is felbtak az idegeimet..... Mit csinaljak maar??? Nem birom bakker inkabb feladom de ez mar nem allapot!
2015. jan. 26. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
majd kinövöd
2015. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, majd elmulik, vagy megszokod. Az elet ilyen.
2015. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy minden rossz egybegyűlik, egymást éri. Azután egyszer csak az egészen röhögni kezd az ember. És ezen a rossz események megsértődnek, és elvonulnak.
2015. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Edzőterem nekem anno segített.
2015. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉLvezd az életet. ÉN is ilyenek miatt maradok örök gyerek. ;)
2015. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!