Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segit? Mert mar nem birom

Valaki segit? Mert mar nem birom

Figyelt kérdés
Anyaek mindennap vitaznak.. Nincs olyan nap hogy ne lennwe vita.. A siras kerulget, ez miatt mar hanyasig stresszelem magam hogy mi lesz elvallnak.. Nenszeretnem hogy szetmebjenek.. :'( 15/f

2014. dec. 14. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet. Vond ki magad a veszekedésekből, amennyire lehet. És külön -külön mondd nekik csendesen: annyira nem szeretném, olyan rossz lenne, ha elválnátok, próbáljatok megbékélni.
2014. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét javasolnám: hatszemközt mondd meg nekik, hogy téged zavar az ő veszekedésük. Ez talán ráébreszti őket arra, hogy van egy harmadik fél is a családban. Te viszont ne áltasd magad azzal, hogy együtt maradnak. Tény, hogy a gyereknek a legrosszabb, mert ő mindkét szülőjéhez ragaszkodik és számára a család az az egységet jelenti, a biztonságot és szeretetet. Viszont ahhoz már elég felnőtt vagy, hogy belásd, ha ők már nem tudnak vagy nem akarnak egymással élni, akkor neked el kell ezt fogadnod, hiszen azt nem akarhatod, hogy nekik rossz legyen. Ezért sajnos kénytelen leszel elfogadni, hogy egy kicsit rosszabb lesz, ha egyik szülőddel ritkábban fogsz találkozni, de ha ez a béke egyetlen lehetősége, akkor ez a megoldás.
2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostmeg az jott fel hogy anyának a munkahelyén van szeretője.. Meg apa szerint anya sajnalja ram meg tesomra a penzt, mert nem kapunk minden nap 2000Ft kajára.. Anya tegnap vett nekem kiflit hogy holnap azt vigyem suliba. Apambak ez nem tetszik. Nagyon sajnálom anyukámat :''( amikor o sir, akkor en is sirok :/ ez az egesz már 1,5 eve tart.. Lehet hogy azt kspjuk karacsonyra hogy szetmennek.:( Reggel hatkor megyek suliba es belesemerek gondolni hogy mi folyik itthon.. Nagyon becsulom amit anyatol kapok meg egy szem ragot is kepes vagyok orizni 2-3 hetig, mert anyatol kapram.. Nagyon feltem anyukamat :((
2014. dec. 14. 20:36
 4/11 anonim válasza:
Hát tényleg sajnálja anyád tőled a pénzt. Ha megtehetitek miért nem ad neked pénzt?
2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert nekunk vesz kiflit, zsemlét .. Es minek vegyek +-ba két ezerert kajat? Nekem eleg a kifli meg a zsemle
2014. dec. 14. 20:55
 6/11 anonim válasza:
Három napos kiflit kell vinned iskolába?
2014. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt elirtam.. Ma vett nekem kiflit.. De nem ez volt kerdesem temaja
2014. dec. 14. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet. :c Szerintem is meg kéne beszélnetek, hogy ez így nem mehet tovább. Mondd el nekik, hogy mennyire rosszul esik neked a mindennapossá vált veszekedés, a nyomás. Jó lehet egyenesen döntés elé állítani őket: vagy megbeszélik a dolgokat és megpróbálnak mindent elölről kezdeni, vagy válnak - de ne kelljen tovább emiatt szenvedned. Ha nagyon nem akarod, hogy váljanak, akkor szimplán állj eléjük és közöld velük, hogy rettentő gyerekesek, amiért nem képesek kulturált ember módjára megoldani a nézeteltéréseiket, ezzel a te életedet pokollá téve. Le kéne ülniük hideg fejjel megbeszélni a dolgokat, hogy ne legyen ugyanaz a vége, mint eddig is.

Sok sikert, én szurkolok! :)

2014. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. dec. 15. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy én ezekből látom, apukád azért vagdos sok olyan dolgot anyukád fejéhez, mert bele akar kötni. Lehet, hogy betegesen féltékeny és ezért nem jön ki vele.


Egyébként apukád veled normálisan emberségesen beszél? Érzed, hogy ő is szeret annyira és törődik a gondjaiddal, mint anyu? Lehet apuval megbeszélni olyan dolgokat, amit egy fiú az apjával tud jól kitárgyalni, mint lány dolgokat és mindenféle más fiús dolgokat?


ha igen, akkor egyszer elbeszélgethetnél vele kettesben és elmondhatnád a lelki gondod, ami a veszekedésük miatt van.


Szerintem elmondaná, hogy miket gondol anyukádról és lehet, hogy szindná neked is ok nélkül is. De legalább megtudnád, őszintén mit gondol róla és még szereti-e egy kicsit legalább vagy kimondottan valami rossz tulajdonságát nem bírja elviselni. Vannak asszonyok, akik bele kötnek a férjökbe és azt sem lehet hosszú távon tolerálni, persze nem hiszem, hogy anyukád ilyen lenne, de ha elbeszélgetsz egyikkel is és a másikkal külön, akkor legalább átlátod, hogy ki mit gondol a másikról és mennyire vészes a helyzet.

Hát nem egyszerű..

2014. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!