Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy nagyon de nagyon elfoglaltak voltatok hosszú hónapokig, ( munka, gondok, pénz, hitel, család. Stb ) és azért nem kerestetek egy számotokra nagyon nagyon fontos embert telefonon, emailben, személyesen?

Figyelt kérdés

Vagy ezt ne higyjem el, és azért nem keres engem, mert nem érdeklem és elfeledkezett rólam?


Ha magamból indulok ki, akkor ha valaki nagyon érdekel engem ( párkapcsolatilag, barátilag, rokonilag, stb.. ) akkor szánok rá 2-3 percet amig írok neki egy sms-t vagy interneten.


2015. jan. 27. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ha nagyon-nagyon-nagyon elfoglaltak vagyunk, akkor is keressük egymást. Nem ezen a néhány percen spórol az ember, ha fontos neki valaki.
2015. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Hívd fel vagy látogasd meg szemrehányás nélkül. Tudni fogod, hogy őszintén örül-e neked. Nem mindenki alkalmas a kapcsolatok folyamatos ápolására. Ez nem bunkóság, max figyelmetlenség. Mindenkinek vannak hibái.
2015. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen,en ha elfoglalt vagyok akkor is idot szanok arra aki fontos nekem.en nem hiszem el,hogy valaki ennyire elfoglalt legyen.ez inkabb hanyagsag,nemtorodomseg es lustasag.
2015. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem biztos hogy hanyagság. Nekem heti kb. másfél-két órám marad minden teendőm mellett arra, hogy a régi kapcsolataimat ápoljam. Sajnos van, akinek 2-3 hetet is várnia kell a válaszaimra, ha esetleg valakivel jobban elmerülök a beszélgetésbe. Nem egyforma az életünk
2015. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ő meg azon kesereg magában, hogy te nem jelentkezel, vagyis arra vár, hogy te lépjél, jelentkezzél. Vagy mert úgy gondolja, rajtad a sor, vagy mert visszahúzódó, bátortalan.
2015. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen. Keresd te, ha fontosnak tartod.
2015. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan keresem, de nem reagál. Hívom is, írok is neki, stb. Elmenni nem tudok hozzá, mert nem itt lakik a szomszédban és műszakban jár, össze vissza, nem tudom a beosztását sem.
2015. jan. 28. 12:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nem bátortalan. Azt mondta ha van kis ideje akkor keres, de ezt mondja negyedéve... és sokan mondják hogy igenis van ideje. Tippmixezés vagy forma 1 nézés, stb.. helyett esetleg lehetne.
2015. jan. 28. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondta ha van kis ideje akkor keres"

az kimaradt, hogy ha van egy kis ideje RÁD


Tippmixezés meg F1 az magányos tevékenység. Van aki így tud ellazulni, nem úgy ha elmegy egy tyúkketrecbe pletyizni

2015. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!