Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha tudomásotokra...

Mit tennétek, ha tudomásotokra jut egy régen történt eset, és egyszerűen nem hagy titeket nyugodni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megtudtam valamit, és ez annyira felzaklatott, hogy azóta tiszta idegroncs vagyok, nem tudok koncentrálni, aludni, semmi. Elég negatívan érintett a dolog, és szerintem azóta rossz döntéseket hoztam. Nem tudom megváltoztatni a múltat, de valamit tennem kell, mert egy idegroncs vagyok.
2015. jan. 31. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

hát az a dologtól függ, amit nem írtál le konkrétan.

egyet tehetsz, tarts rendet az emberi kapcsolataidban.

mindenkinek megvan a helye...

a családtagjaink nem mindig tekinthetőek embereknek, nem érik el azt a szintet hogy embernek lehessen őket nevezni, de őket nem tudod utólag lecserélni.

sokszor el kell költözni jó messzire és el kell őket felejteni örökre, mert a legnagyobb pofonokat a családtól kapjuk mindig.

ott vannak a legdurvább hiénák, keselyűk és egyéb undorító létformák.

az a cukormáz amit a neten látsz csak a mázlistáknak adott hogy a szüleid szeretnek meg minden...

2015. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg aki segítene, annak privátban elmondom a dolgot.
2015. jan. 31. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
írd le inkább itt röviden. erre való az oldal
2015. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!