Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a szerelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a szerelmemet nagyon, nem tudja, hogy megbocsásson-e, de nagyon teperek, mert egy idióta voltam, hibáztam, tudom, és nagyon szeretem. Egy ilyen eset után, a kapcsolat 100% hogy nem lehet ugyanolyan mint régen? (A fiú felől az érzések)

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? És kérlek ne írjatok nagyon negatív kommentárokat rólam, tudom, hogy egy idióta voltam!:(
2012. okt. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha te mondod, akkor az voltál.
2012. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom..
2012. okt. 7. 22:12
 3/5 anonim válasza:
Szerintem még jobb is lehete a kapcsolatotok mint elötte.
2012. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát engem is megbántott a barátom, egy hete, és én szakítottam. pedig egy éve együtt voltunk. Egy törés volt, és egy pillanat elég ahhoz, hogy végleg elváljunk, bár szeretem, de nem szeretném úgy élni az életem, ahogy alakult. Te is gondold végig, hogy mekkora törést okoztál neki, és hogy javítható e a dolog. Egyébként sok sikert a teperéshez, kívánom, hogy sikerüljön.
2012. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem derül ki, mennyi idősek vagytok, de mondok valamit. Az emberek folyton megbántják egymást. Valahogy mindenki azt veszi természetesnek, hogy a másik kedves, aranyos, de sajnos néha nem az. Márpedig egy hosszú kapcsolatban - még egy jóban is - a megbántások csak halmozódnak, mert mindnekinek van rossz napja időnként. Ezért kell a megbocsátás is.


Namost ha valaki egy esélyt ad aztán kijelenti, hogy "törés" és nem bocsát meg, akkor soha sem lesz igazán hosszú kapcsolata. Mármint évtiezedes mondjuk. Ez k.rvára nem így működik. Egy jó kapcsolatban persze viszonylag ritkán bántják meg egymást a felek, más részről léteznie kell megbocsátásnak.


Ma már úgy vagyunk szocializálva, hogy ami egy kicsit unalmas, megkopott, elromlott, azt kib.sszuk a fenébe és veszünk újat. Az emberekkel ugyanúgy bánunk, mint a tárgyakkal, de közben mi meg elvárjuk, hogy velünk a másik emberként bánjon.


Szóval ezt igazából a fiúnak kellene elolvasnia, meg #4-es válaszolónak. Szerintem ha nagyon fiatalok vagytok, akkor ennek lőttek, mert akkor a fiú még egy kis büszke kan, aki úgy gondolkodik, mint a #4-es. Ha már van tapasztalata, akkor (talán) úgy gondolkodik, ahogy én.


30/F

2012. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!