Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan sorstárs nemtől...

Van itt olyan sorstárs nemtől függetlenül, aki nagyon vágyik már a szerelemre, kapcsolatra, de valahogy nem jön össze? Ti hogyan viselitek ezt a helyzetet, hol és hogyan próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nehezen viselem és a wécében ismerkedek a farkammal meg a jobb kezemmel.
2014. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem nézek olyan filmet amiben szerelem van,megpróbálom elfelejteni azt a lányt akit szeretek.kb ezt.tudom tenni.de még így is rámtör néha az érzés,hogy nincs senkim,nem értem miért kell ennek így lennie.Elég igazságtalan az élet.Akiknek nincs rá szüksége,mert csak kihasználnak mindenkit,akinek nem is lenne fontos,nekik mindig jut valaki, én akinek nagyon fontos lenne a törődés,a szeretet,aki mindig csak adott,sohasek kért,nekem nincs senkim és nem is volt,pedig tényleg nem kérek sokat,csak egy lányt, de őt életem végéig.

Az ismerkedésnek célzottan nincs értelme,mert abból sose lesz semmi.Eddig akivel úgy kezdődött minden hogy nem akartam tőle semmit,csak beszélgettünk,vele jött össze a legjobban minden,mert belém szeretett.Nem próbáltam bevágódni,nem volt semmi csajozós szöveg,csak magamat adtam és én is szerettem őt végül...de reménytelen volt...illetve most is az,mert messze vagyunk egymástól.De nem kell feladni,őt itt találtam ezen az oldalon,és 1 éve beszélünk már minden nap.Kérdezted hol,és hogyan! Hát itt is,akár.Csak normális embert kell találni,aki nem a."bocsi de nem hiszek az ismerkedésben" agyf@sszal jön,hanem nyitott és lehet vele beszélni.Ha a másik fél tudja hogy kapcsolatot akarsz,akkor ez is gond lehet,erőltetetté válik.Most is ez van,hiába adnék meg valakinek mindent,hiába szeretem...őt ez zavarja,mert látszik hogy miért csinálom.

Na ennyit akartam,majd aki ezt elolvassa annak remélem kicsit segítettem,az se baj ha lepontozzátok, most tökmindegy. Az is lehet hogy pont ez alapján talál meg majd valaki,bármi lehet.

Sorry az enyhén bitang pusztulatosan fostosra sikeredett hosszú szöveg miatt,kicsit szánalmasra sikerült,de mindegy,úgy is névtelen az oldal. :) a hibákárt,szóismétlésekért meg mindenért amibe belekötnek általában,elnézést! telóról vagyok.

na Jóéjt. :)

2014. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben együttérzek a második hozzászólóval. Velem is ez van. Nem volt még normális kapcsolatom csak rossz, pedig csak egyetlen egyet szeretnék úgy igazán. Ez a nem sokat kérés pedig...meh...nem szexualitásra vágyom, csak hogy legyen EGY ember akinek megnyílhatok, ott áll mellettem és segít amikor rossz kedvem van bármi legyen is az. Nemrég találtam egy ilyen embert, nagyon fontos nekem de egyéb okok miatt nem jön össze.


Erőltetni semmit sem szabad. Ragaszkodni túlzottan se mondják. Utóbbival vitatkoznék, miért ne ragaszkodjon az ember olyan dolgokhoz ami fontos neki.Tapasztalatom szerint az emberek rettegnek egymástól, félnek valódi érzelmeket kimutatni és inkább eltaszítják maguktól azt akit őszintén szeretik. Én sose féltem kimutatni...meg is szoptam mindig. Ez a baj azzal ha az ember kicsikét is kilóg a sorból.


Mondjuk én viszonylag szerenscésnek mondhatom magamat mert vannak valódi barátaim akikben bármikor feltétlenül megbízhatok és segítenek, még ha az egy depressziós kocsmázás is. Ez a legfontosabb szerintem, hogy legyen valaki akiben megbízhatsz, mert egyedül az ilyen érzések tönkre tudnak tenni, gondolok itt tanulásra/munkára.


Kitartás!

2014. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!


Szerintem erre nincsen recept. Néha el kell engedni, néha pedig próbálkozni tovább. Az biztos, hogy keress valamit, ami földob! Olyan valamit, amiben örömödet leled (sport, zene, tanulás, munka, hit,stb. ). Rég óta vagyok egyedül, de szerintem fontos,hogy megpróbáld ugyanúgy csinálni az életet,mintha nem lenne baj. Ez nem azt jelenti, hogy hazudsz magadnak,nyugodtan sírjál,panaszkodj Istennek, szerettednek, de próbálj meg ÉLNI!

Egyébként a rapidrandit és a feelingfinder-t érdemes kipróbálni!

2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szarul de büszkén inkább a suli mint a pasik
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sok hasznos dolog elhangzott...

A feelingfinder-t már próbáltam/próbálom, eddig nem sok sikerrel, egy lánnyal nagyon egymásra találtunk, csak most neki vizsgaidőszak van... remélem alakulhat vele végre valami.

Nálam ez a dolog már valamennyire kihatott a tanulásra, bár más is közbeszólt...

Vannak napok amikor nagyon magam alatt vagyok a magány miatt, de vannak olyanok is, mint például a mai, amikor szinte nem is veszem észre, hogy nincs barátnőm, egész jól elvagyok. Szerintem is lehet benne igazság, hogy az erőltetett ismerkedés nem megy, de egy ilyen barátkozós dolog talán nehezebben alakul komolyabbá... Bár sokan mondják, hogy élőben ismerkedjek, én egyenlőre még csak a netes ismerkedésre szántam rá magam.

Jöhetnek még válaszok, kíváncsi vagyok eddig nem kommentelő emberek véleményére is :)

2014. jan. 7. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Ami tényleg fontos,hogy ne úgy ismerkedj valakivel,mintha ő lenne életed párja.Sose kezdd úgy a dolgot,mert ha valakivel csak úgy beszélgetsz,akkor nincs semmi tétje,nem érzitek hogy megkéne felelni egymásnak,akár arról is dumálhattok hogy éppen ki miatt vagy rossz kedvű,vagy kivel akartál összejönni...Ilyenkor mindenki nyitottá válik,nem akar megfelelni,ezért teljesen önmagatok vagytok. :) És ha mindent elmondtok egymásnak,már a barátainak a barátait is ismered :) akkor előbb-utóbb lesz valami. Nekem elég volt az hogy sokszor megdícsértem a szemét,vagy a mosolyát,és nagyon megtetszettem neki. :)
2014. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már ilyen, de szerintem mi túlságosan is őszinték voltunk egymáshoz és ő népszerű, közösségi ember, totálisan az ellentétem... na mindegy, ez is egy jó stratégia, csak most kicsit még meg kell nyugodnom.
2014. jan. 8. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen itthon gép előtt ülő tipus vagyok, szóval ja
2014. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát eddig 2 komoly kapcsolatom volt, mind kettő tovább tartott mint fél év - az egyik majdnem 2 évig - a harmadik komolytalan volt, és 1 évig szenvedtem mellette én hülye. De ez van, ha egyszer valakit megszeretek, életem végéig tudnám szeretni, csak lenne ez kölcsönös... :( Nagyon kivagyok idegileg, mert nagyon régóta vágyom a rendes, normális lányra, Nőre, akivel tényleg testileg, lelkileg harmóniában lehetek... Fent vagyok randivonalon, előfizetéssel, de voltam fent előfizetéssel love-n is. Előfizetés nélkül sok helyen voltam - szívküldi, badoo, párom, love, startrandi, stb... de mivel komoly, és tartósat szeretnék, ezért válogatok. És a mai lányok sajnos elriadnak attól, ha valaki nagyon - akár élethosszig tartó - tartós kapcsolatot keresnek. Megkaptam már azt is, hogy "túl szép, hogy igaz legyen, amit írtál" és itt meg is szakadt az ismerkedés... na frankó... és itt jön az alapvető probléma, az, hogy az emberek bizalmatlanok. Bulizni nem megyek. A visszafogott szolid összejöveteleket szeretem. :) És különben is, disco-ba hogy ismerkednék, ha a másik szavát nem hallom? Na persze ott a nonverbális kommunikáció - tapi, simi, ágybaugri - van... :) persze, ez szép és jó, de csak akkor, ha egy jó ideje már kialakult az erős lelki kötelék. Utcán leszólítani valakit? Snassz. Merthogy: ha akkor megadja a számát, akkor bennem lenne a félsz, hogy ha nekem ilyen könnyen megadta az elérhetőségét, másnak is megadja ilyen könnyen. Remélem segítettem :)
2014. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!