Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Több éve nem beszéltem emberek...

Több éve nem beszéltem emberekkel a családomon kívül. Hogyan tudnék kijönni ebből? Vágynék a kapcsolatokra, de valahogy nem megy nekem. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Szóval középiskoláig és az egyetem első évéig minden rendben volt. Aztán kibuktam a suliból és jobb híján a családi cégben kezdtem el dolgozni. Nem kell nagy dologra gondolni, egy 4 személyes kis vállalkozás családtagokkal. Elég depressziós lettem a suli és a költözés miatt (kis városból ahol ismertem mindenkit a fővárosba költözött a család). Már 24 vagyok és 4 éve nem beszéltem SENKIVEL a családomon kívül. Egyszerűen nincsenek kapcsolataim. A haverokkal megszakadt a kapcsolat amikor elkezdtem dolgozni, a munkában meg nem találkozom senkivel. Hobbim van, eljárok több helyre sportolni de ott sem sikerült még szóba állni sem senkivel. Kerülnek az emberek mert látszik már rajtam hogy szociálisan furcsa vagyok.


Nem is tudom hogyan kell szólni valakihez, nincs tapasztalatom. Neten megy a beszélgetés de élőben nem.


Sok helyre járok, boltba, stb. de ott a köszönésen kívül nem állnak szóba egymással az emberek.


2014. szept. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy beszélj az emberekkel, ahogy a családod tagjaival 🐰
2014. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neten megy a beszélgetés, akkor élőben miért nem? Sőt, akikkel neten szoktál beszélgetni, azokkal nem találkoztál még élőben?
2014. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol sportolsz?
2014. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem megy ugy a beszelgetes, zavarban vagyok. Ossze-vissza beszelek zavaromban.


Netesekkel nem talalkoztam meg. Terveztem mar tobbszor talalkozot de pont nem ert ra senki. Szerintem ok is ilyesmiben szenvednek es nem mertek eljonni.


Sportolni jo idoben a szigetre jarok, rossz idoben valamelyik kozeli konditerembe. Mostanaban elkezdtem kiprobalni a kondiparkokat is.

2014. szept. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!