Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már megtörtént az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megtörtént az első csók, akkor járunk?

Figyelt kérdés
Tudom, ez így most hülyén hangzik. De az lehetséges, hogy nem érez irántam semmi, de lesmárol, meg megfogjuk egymás kezét? Mert így konkrétan senkinek nem mondtuk, hogy járunk, vagy ezt nem is kell kijelenteni?

2014. aug. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki kell jelenteni ezt. Egyébként hányadik randin volt a csók?
2014. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A többi viselkedéséből derül ez ki, bár ebből a rettentő sok információból amit megadtál egyáltalán nem tűnik annak.
2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első hosszabb beszélgetés után volt a csók.

a suliból ismertem meg és a saját buliján történt, amire meghívott

2014. aug. 13. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a barátommal, kézenfogva jártunk, megvolt az első csók, de nem jelentettük ki konkrétan hogy együtt vagyunk. Ez őt zavarhatta, mert ő volt az, aki megkérdezte tőlem hogy "Most akkor mi járunk?"
2014. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekekm is buliba volt h srác fogta kezem meg lesmárolt de aztán semmi.... igy úgy gondolom jobb tisztázni :)
2014. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fényember ***** válasza:
100%
Hát nálam ez így megy. A mostani barátommal egy szombati napon csókolóztunk először. Nem beszéltünk arról hogy együtt vagyunk e, de láthatóan komolyan gondoltuk. (Még az nap ki is tette hogy kapcsolatban van). Aztán találkoztunk a következő hét hétfőn. Szájra puszi volt és ennyi. Aztán sunyiban (mert láttam nem nagyon tudja hogy most fogja e meg a kezem vagy sem) becsúsztattam az én kezem az ő kezébe (utána persze voltak csókok stb mint akik együtt vannak). Majd mikor szerdán is találkoztunk, majd pénteken is, pénteken rákérdezett hogy akkor mi most járunk e. Hát és kérdeztem hogy szerinted? Mondta hogy reméli igen. Szóval van akinek ezt meg kell kérdezni, vagy meg kell hogy beszéljétek. :)
2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!