Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tennétek ha nem szerettéte...

Mit tennétek ha nem szerettétek volna elveszteni a szüzességeteket, mégis megtörtént? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval én hívő vagyok, és úgy gondolom nem helyes házasság előtt sexelni, mégis megismertem egy lányt, akivel a második talinál megtörtént a dolog. emiatt úgy érzem hogy kötelességem lenne őt elvenni feleségül mert csak 1 nővel akarok lefeküdni egész életembe, viszont nem tudom hogy ő mit akar :s ja és nem kamu kérdés, légyszi normálisan válaszoljatok! köszönöm 28/F

2014. dec. 28. 01:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
a hívők akik komolyan is veszik nem 100 asok bocs de ezvan egy ideológiát egy fiktív dolgot követnek aminek nicns értelme egy nemlétező "istenben" hisznek ....
2014. dec. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél meg mindent hogy elvedd!!!

Hisz nem akarsz a pokol tüzében égni az örökkévelóságig:D

2014. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérlek írd már meg azt a bibliai idézetet, ami egyértelműen tiltja a házasság előtti szexet!
2014. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne is beszélj erről, mert kihívja a papot hogy hajtson végre ördögűzést a gyk-n!
2014. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha itt ordogot akarnanak uzni, az uzes utan ki lenne halva az oldal egesz nap :D
2014. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

De ha hívő ember vagy és tényleg túl akartad élni házasságig, hogy a fenébe kerültél te oda második randin? Ja és van olyan rész a bibliában ami tiltja.

Ezen felül, ez most szerintem nem akkora tragédia, ha összejön vedd el ha nem nem, ilyen egyszerű.

2014. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kedves hatos válaszoló, én forgatom a Bibliát, ha időm engedi, de nem találtam benne sosem ilyesmire utaló részt...
2014. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
úgy hogy filmeztünk, és egyszer csak megpuszilta a hasamat, aztán már be is kapta.. akkor már nem ellenkeztem. utána megtörtént a sex is.
2014. dec. 28. 01:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért akarj elvenni egy nőt, mert lefeküdtél vele, hanem azért mert szerelmes vagy belé!!!!!!


Szerintem az a bűn, hogy emberek szerelem nélkül házasodnak...ezeknek az alap nélküli házasságoknak általában válás (hívők esetében) boldogtalan egymás mellett élés a vége. Ezt akarod?

Ha viszont szereted ezt a lányt, akkor nincs semmi baj azzal, hogy lefeküdtetek...a szerelmeddel NEM BŰN lefeküdni!!!! (akkor sem bűn, ha nem végződik házassággal)

2014. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó ez elég kemény! akkor vagy meztelenül filmeztetek, vagy átharapta a gatyádat! csak úgy bekapta. Nem kiabáltál hogy: Anyu segíts én ezt nem akarom, ez nekem nagyon fáj!!!
2014. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!