Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Szerelembe tudtok esni...

Pasik! Szerelembe tudtok esni már azelőtt, hogy megtörtént volna az első szex a lánnyal?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
igen
2014. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valaki tetszik akk már nem csak szexet akarok tőle... és igen, előbb szerelmes leszek, aztán ha komolyodik a kapcsolat akk valszeg lesz reszelés is..
2014. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában előbb esek szerelembe, és csak utána szexelek. Nálam a szerelem a szexualitás alapfeltétele.
2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2014. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye kérdést! Vagy kérdezőt? Most sértődjünk meg? Mi a francot gondolsz rólunk?
2014. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jo sok taploval lehetett dolgod. :d tulsagosan a kulsore mesz.
2014. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak úgy voltam szerelmes...
2014. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy csak a GYK-n vannak érzelmes fiúk. Körülöttem mindenki (és azért elég sok embert ismerek) minimális ismerkedés után egyből szexel (kb a 3-4. randin) és utána vagy összejönnek, mert elkezd kialakulni valami vagy nem és jöhet a következő. Ez teljesen természetesnek van beállítva,mondván hogy az érzelmekhez kell a szex és amúgyis fontos hogy milyen az ágyban a másik, na meg a szex a legalapvetőbb dolog, miért kéne már halogatni? Igenis illik max 3 héten belül ágyba bújni. Ezt most nem én mondom, hanem kint a férfiak. És nem a nagyon fiatalokról beszélek, hanem a 20-35 közöttiekről. Idősebbeket nem ismerek,(már fiatalabbak se nagyon, én huszonéves vagyok) szóval ők fel vannak mentve a "vádak" alól.
2014. szept. 28. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert az emberi tulajdonságokat többre értékelem egy nőben, mint a testalkatot.
2014. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!