Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteg lenne az agyam vagy mi?

Beteg lenne az agyam vagy mi?

Figyelt kérdés
Legszívesebben egésznap csak interneteznék,tervezgetnék,ennék stb. Lusta vagyok minden máshoz ha kell valamit tennem pl. tanulni vagy sportolni tiszta stressz leszek és nem tudom megcsinálni nem érzem magam képesnek rá :( Mit csinálok rosszul?
2015. febr. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. NEkem egy kicsit emberundorom lett,és nem bírom huzamosabb ideig emberek között lenni.

De ennek meg van az oka,hogy miért nem.

Ettől te nem vagy beteg agyú. Ne hidd ezt.

Csak kicsit érzékenyebb. :/

2015. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy... Én is hasonlóan érzek :D

Magyarul lusta vagy és nincs önbizalmad a dolgokhoz, bár az utóbbin változtathatnál, az előbbi, a lustaság fél egészség :D nincs vele semmi baj...

2015. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez van néha vagy ilyesmi..sztem elhatározás kérdése. Csinálj vmit akkor is ha úgy érzed, nem fog menni és mindenhez jobban van kedved! Próbálj lazítani és egyszerre egy feladatra koncentrálj!:)
2015. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!