Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Szerintetek pedofil?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy járok kosáreddzésre és van egy 25 éves, nagyon idióta gyerek, aki csak ül az edzés alatt én néz és nagyon furán viselkedik. Eddzés után egyedül megyek haza, és ő általában megvár a tornacsarnok bejáratánál, hogy „Hazakísérjen”. Állandóan idiótaságokat dumál, de mindig szóba hozza a szexualitás témát valamilyen formában! Az utóbbi időben mindenféle kamuindokkal leráztam, és más útvonalon mentem haza. DE van egy híd, ahol ő is közlekedik, és előtte egy kereszteződés lámpával, azt nem tudom elkerülni, csak fél óra sétával pluszba. A mai napon is sikeresen leráztam, DE engem megállított a piros lámpa, és közbe ő is odaért a másik útvonalon!! Kezdte a szokásos dumáját, majd utána kezdtek elfajulni a dolgok. Mivel ő közelebb lakik, mint én, fel akart hívni magához a lakására, azzal az indokkal, hogy hideg van és melegedjek egy kicsit fel nála egy teával. Nem fogadtam el ezt, és felvettem a fülhallgatóm, hogy lássa, hogy nem érdekel. Erre ezzel a mondattal folytatta, amin nagyok kiakadtam: „Gondolkozdtál-e már azon, hogy szexuális kapcsolatot létesíts valakivel?”. Ezután egyszerűen otthagytam és az úton keresztül átmentem a másik oldalra. Ez minek számít? Mit tudok ilyenkor tenni? Amúgy nem túl erős, így meg tudnám védeni magam ellene ha olyan helyzet lenne. ÉS még erre rátesz, hogy apukám buszsofőr, és az ő buszán utazik minden reggel, és ő „Rendes srácn”-nak ismeri! És mivel apukám ismeri, eddig nem ráztam le túl keményen, de a barátom, aki szintén ott van eddzésen, már mondogatta, hogy meleg és pedofil, de én erre csak azt mondtam, hogy csak szimplán nem normális. És nincs munkája, de osztálytársaimtól tudom, hogy Karate- és focieddzésen is ott ül.


13f



2015. febr. 3. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szólj apukádnak ha nem ért a szóból, ő majd elrendezi vele!
2015. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy visszamaradott értelmileg.

Vannak ilyen 20on évesek,akik megrekedtek a tini korban.


Mindenesetre ne tartózkodj vele kettesben sehol.

Nem biztos,hogy veszélyes,de jobb az elővigyázatosság.

2015. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es ne itt mosd az emberek agyát!

A homoszexuálisok között semmivel sem magasabb az aránya a pedofiloknak.

Ezt már bizonyították.

2015. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!