Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon beteg dolog a fingáson...

Nagyon beteg dolog a fingáson nevetni otthon kettesben?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már több, mint 5 éve a vőlegényemmel.

Párom (férfi) csak ritkán tud hangosat fingani, általában mindig hangtalan. Én meg nagyon vicces hangúakat szoktam.

Eleinte nyilván mi sem fingtunk egymás előtt, de az együtt élés elég kellemetlen lett volna hosszú távon, ha ilyen gátlásaink vannak.

Igazából, ha nem fingok pár napig, vagy nem előtte, akkor már hiányolja, és panaszkodik, hogy fingjak már, mert olyan rég volt :D

Néha fel is vettük a hangját, visszajátszottuk, és annyira röhögtünk, hogy a könnyünk is kicsordult.

Lassan 30-hoz közeli pár vagyunk :D

Van más pár is, akik ennyire elmebetegek vagy csak mi? :D


2015. febr. 5. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor számotokra ez nem beteg dolog. "Mostantól Fing és Punipú vagytok." :D
2015. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 opened paradise ***** válasza:
Nem,szerintem ez egy jó kapcsolat alapja :D
2015. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
54%
nem vagytok elmebetegek,nekem van egy kis "gyujtemenyem" a felvett fingsokbol,jokat szoktunk rajta nevetni.ez termeszetes,marmint a fingas.ami kivalo,az kivalo.nem egeszseges egyebkent sem visszatartani ! :)Gondoljatok el,ha egy temetesen valaki jo nagyot fingik,biztos nem birnam ki rohoges nelkul:)
2015. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
A panel lakások kis alapterületűek. Az étkező mellett van közvetlenül a WC helyiség is. Egyik ismerősöm mondta, nagyon göröcsölt a hasa, kénytelen volt kimenni a WC-re eleresztni a bélgázt. Hiába próbálta óvatosan adagolni, egy hatalmas nagy robajjal kitörő fingás lett belőle. Ammikor kijött a WC-ből, mosolygott, senki sem figyelt rá, pedig írtózatos bűze is kijött, amikor a WC ajtaját becsukta. Tőle fél méterre meg ültek a vendégek. Ő meg leült, mint aki jól végezte dolgát.
2016. febr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel az erővel szarhatnátok is egymás előtt.
2018. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!