Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha facebook-on nem ismerős...

Baj ha facebook-on nem ismerősöm boldog boldogtalan?

Figyelt kérdés
Inkább legyen kevés ismerősöm mint sok. Egyik ismerősömnek van vagy 2000 ismerőse.
2015. febr. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Na, ezért már jár a keksz!
2015. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnéd hogy sokan lássák amiket megosztasz meg kiírsz akkor igen. Ha nem akkor tökmindegy.
2015. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most várod a "te vagy a normális, a többiek hülyék" válaszokat....

Egyértelmű a második sorodból.

2015. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szóismétlés 4ever
2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs még 500 sem, pedig munkámból kifolyólag elég sok emberrel találkozok. Akit ismerek, és normális, az az ismerősöm Facebookon is.

Ha valaki ismeretlen bejelöl, meg szoktam kérdezni, hogy ki ő, és miért jelölt. Nem vagyok ellensége a közösségi oldalon való ismerkedésnek, és életre szóló barátság is alakult már ilyen ismerkedésből, viszont boldog-boldogtalan, aki még két szót visszaböfögni is képtelen, nem kell, hogy az "ismerősöm" legyen.

2015. febr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!