Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni egy olyan...

Szeretnék csinálni egy olyan oldalt, ahol segítek az embereken . Nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam,hogy indítok egy blogot ahol megosztom a ,,hatalmas életttapasztalatom" vagy esetleg nálam fiatalabbaknak segítek főleg ilyen lelki dolgokban. Mint ahogy a húgomat is motiválom pl hogyan barátkozzon új osztályban nyilván átmentem ezeken a dolgokon. Örülnék annak is,ha valaki adna még tippeket. Köszönöm! 19/L
2014. szept. 8. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. Milyen témában?
2014. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nincs konkrét téma de pl. adnék tippeket ha valaki mély ponton van akár a témát az olvasók is alakíthatnák :)
2014. szept. 8. 18:57
 3/17 Firedoom ***** válasza:
szia. ilyat mar en is szerettem volna csinalni, de az oldal keszitesi tudasom meglehetosen korlatolt. Ha szugseged lenne segitsegre irj nyugodtan. Van amit meg en is ossze tudok rakni :)
2014. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha elkészült, szeretnék hozzá linket.
2014. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, ha elkészült én is szeretnék kapni linket :)
2014. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

És ugyan miket tudnál te tanácsolni a fiataloknak a sablonos/közhelyes tippeken kívül?

Tudod vannak olyan fiatalkorúak is, akik már több mindent megéltek, mint mások sohasem fognak egész életükön át. Egy alap pszichológiai ismeret kell, hogy hatékony, és megalapozott legyen a weboldalad.

2014. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Bocsánat, ha valakit megbántok, de végre egy értelmes blog készülődik megnyitni kapuit!!! nekem már elegem van, h szinte az összes fiatal nő a körömlakkokról, ruhákról, sminkekről stb. ír blogot és a lelket így elhanyagolják. Én kifejezetten örülök az ötletednek kérdező és szívesen olvasnálak is.

22/N

2014. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet nekem is kéne ha kész kérek egy linket :)
2014. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,engem is érdekelne! Ha esetleg elindítod linkeld be :)
2014. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi ,kicsit több idő lesz az elkészítés mert közbe dolgozom meg minden az érdeklődőknek elküldöm majd privát üzenetben vagy akár ki is tehetem ide :)
2014. szept. 8. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!