Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentettétek már meg valaki...

Mentettétek már meg valaki életét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen érzés? Rám egyszer szükség volt és mindig jobb kedvem lesz tőle, hogy segíthettem valakin, ráadásul a legjobb haveromon.
2015. febr. 11. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Volt, aki öngyilkos akart lenni, szóltam a tesójának, hogy az illető mit tervez másnap reggel, így aztán elejét vették a dolognak, ettől függetlenül voltak újabb öngyilkossági kísérletei, aztán a többit nem tudom.
2015. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én egyszer egy öngyilkos hajlamú srácnak vettem el a kedvét a haláltól! Ha érdekel írj!
2015. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Munka közben már többször is. (eü.)
2015. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én elvileg csak szóval mentettem életet, de engem már mentettek meg. Egyszer a barátaimmal sétáltam a "patak" mellett (pataknak hívtuk, de valójában mélyvíz volt), amikor megcsúszott a lábam, de az egyik fiú haverom elkapta a karomat, így nem estem a vízbe (nem tudok úszni). Úgy éreztem magam, mintha egy film főhősnője lettem volna, de a haverom azt mondta, hogy csak reflex volt, semmi külömöset nem váltott ki benne az eset.
2015. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Rajtam anyumék csecsemőkoromban, súlyos tüdőgyulladásom volt, nehezen lélegeztem és a kórházban voltak már velem a váróteremben, mikor leállt a légzésem. Szóltak az orvosnak, aki tehetetlenül állt ott anyám elmondása szerint, majd vhogyan együtt újraélesztettek.

De párom is megmentett már egy száguldó autó elől (nem néztem körbe az úton).

Legutoljára pedig egy elém kiugró kutya mentett meg egy száguldó autó elől.

2015. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!