Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolat céljából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat céljából összejönnétek egy olyan csajjal, akinek úm. "züllöttebb" életet élt, lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Olyan csajra gondolok, aki nem vetette meg a bulizást, pasizást, egyéjszakás kalandokat. Létezik, hogy egy ilyen csaj meg tud komolyodni, és komoly kapcsolatra érett lesz? Lányok, aki ilyen életmódot folytat, mit gondoltok erről? (Itt rátok, vagy a baráti társaságotokban lévőkre gondolok)


kort/nemet is.



#cdfbfdnh
2015. febr. 2. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

ha intelligens, van vmi értelmes jövőképe, és szerelemesek vagyunk egymásba, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy milyen életet élt előtte.

adnék neki esélyt és bizalmat, ha eljátssza, akkor meg ugyanúgy ítélem meg a dolgot, mintha valami szűzies leány tette volna ugyanezt. ennyi.

2015. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szép vágyak, de a világ nemígy működik, ez született beállítottság, hogy ki milyen típus, és sose tudni, hogy megváltozik e, mellesleg bármikor visszatérhet, főleg ha megcsalós akkor nagyívbe kerülném.
2015. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is buliztam, csajoztam, az egyéjszakásokat sem vetettem meg soha, ennek ellenére, ha kell, akkor hűséges vagyok, na bumm. Az életet élni kell.
2015. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy 22/F
2015. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, összejönnék. 18/F
2015. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
konkrétan hány éves lány vagy és mennyi pasid volt?
2015. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki diszkréten csinálta, azzal esetleg. Akiről az egész suli tudja, hogy ő volt a YOLO-királynő, amellé bizony ciki beállni fix pasinak..
2015. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!