Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ötlet lenne...

Szerintetek is jó ötlet lenne a könyvtárban tanulni?

Figyelt kérdés

Mostanában nem megy jól a tanulás, egyszerűen nem tudok koncentrálni. Hazajövök, és elcs*szem az időt estig midnennel (olvasás, net, barátok, zenehallgatás, zongorázás).

Midnen nap megfogadom, hogy ez most máshogy lesz, hogy leülük, és erre koncentrálok, de soha nem megy. :S

Ezenkívül mostanában különböző zűrök is vannak a családomban, mindenki nagyon feszült, hangos, és nincs nagyon nyugalom itthon.


Elég sokat romlottak a tanulmányi eredméyneim mostanában..


Unokatesóm mondta azt, hogy eljárhatnék a könyvtárba tanulni. Persze nem midnen nap, csak pl. hétvégén mielőtt találkoznék a barátaimmal, azelőtt elmehetnék pár órára (ritkán járok nagyobb bulikba, szórakozóhelyekre, általában csak beülünk valami kocsmába beszélgetni, iszogatni). Vagy hétköznap is, de csak akkor, ha másnap valami fontos tantárgyból dolgozatot írnánk. SZóval nyilván nem midnennap.


Egy erős gimnáziumba járok, és rájöttem, hogy ha így folytatom, akkor az életben nem fognak felvenni álmaim egyetemére..


Szerintetek ez így jó ötlet lenne? És a könyvtárakba füzeteket be lehet vinni, ugye?

17/L

(11.o.)


2015. febr. 15. 11:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a sulitól busszal kb. 10 perc alatt ott lennék a könyvtárban.
2015. febr. 15. 11:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet beülni a könyvtárba tanulni.Sokan csinálják ezt.Jó hatással lehet az,hogy látod a többiek is tanulnak és ez motiváló erőt adhat:)


Én hangosan szeretek tanulni azért nem szoktam gyakran járni tanulni a könyvtárban.

2015. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, és akár mindennap is bemehetsz tanulni. (Azért néha egy-egy szakkönyvet kérj ki magadnak az olvasóterembe, akkor senki nem köt bele, habár egyébként sem szoktak)


Én is így készültem fel az érettségire.

2015. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is szoktam könyvtárban tanulni, és olyankor sokkal jobban haladok, mint otthon. Kevesebb inger ér, gyakorlatilag nem tudok semmi mással foglalkozni, csak a könyvvel. Amihez otthon 3-4 óra kellene, a könyvtárban 2 óra alatt megtanulom.
2015. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig a könyvtárban tanulok. 19/F
2015. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!