Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz ha valaki nagyon...

Az igaz ha valaki nagyon tisztaság mániás akkor valami "kosz" van a lelkében?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van benne valami, lehet így próbál kompenzélni, minden a kiegyenlítődésre, egyensúlyra törekszik.
2015. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet benne valami, egy ismerős a férje halála után vált mániákussá rend terén. De nagyon durván, neki az egész hétvégéje takarítással telt. Minden héten hidegburkolat fugáinak fogkefével tisztítása, függönymosás, ablakpucolás, tehát amit az átlag évi párszor csinál csak.
2015. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kényszeres cselekvések kialakulhatnak tartós szorongás, egyéb lelki traumák, problémák következtében. De ezt nem nevezném "kosznak". Attól, hogy egy embernek problémája van, nem koszos, nem rosszabb annál, aki vígan éli boldogságban az életét. Nem kell lenézni senkit, akármilyen hülyeséget is csinál első ránézésre.


Sok embernél viszont a tisztaságmánia csak ártatlan tevékenység, én ismertem olyan lányt, aki állandóan takarított, mert csak úgy ezzel ütötte el az idejét. Sok ember szeret tisztaságban élni és gyakran takarít.

2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!