Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gusztustalan, ha valaki nem...

Gusztustalan, ha valaki nem fürdik/zuhanyzik minden nap?

Figyelt kérdés

De mondjuk nem izzad meg. És nem végzett fizikai kétkezű munkát, vagy bármit, amiben össze tudná magát koszolni.


Azt mondják hogy fúj, mi az, hogy nem fürdik már valaki?


De valakitől meg azt hallottam az a pocsékolás, ha nem vagy se izzadt, se koszos, de a fürdőkád vízbe minden nap áztatod magad akár 2x is, közben meg mások szomjaznak...

:D

Mi köze a kettőnek egymáshoz?



2014. jan. 3. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva a nemi szerveket meg kell mosni minden nap,mert az befertőződik elég hamar,ha nem mosod meg.Érzékenyek a nemi szervek.

Minden másnap szerintem elég lenne fürdeni annak,aki nem végez komoly fizikai munkát.Én néha,de kiszoktam hagyni 1 napot,mert valamikor fáradt vagyok,nincs időm.Olyankor nem vagyok büdös,semmit nem lehet érezni.A nemi szervemet ilyenkor is megmosom(zuhanyzóba).

Hidd el,ha körbekérdezed az ismerősi körödet(akik mernek őszintén beszélni erről),azok hasonlókat mondanának.

2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
én se szoktam mindennap. nemgáz.
2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

napi 1x ajánlott fürdeni

nyáron többször...


de ha te igénytelenül szeretnél élni, hát egészségedre

2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
heti egy elég. régen se fürödtek sokat. ráadásul nem jönnek a közeledbe az emberek. szóval még előnyös is.
2014. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy valaki nem végez fizikai munkát, és nem koszos még izzad. Magamról tudom, hogy otthon csak pihentem, tévéztem, mégis estére volt némi izzadságszagom (nem vagyok izzadós fajta)

Én nem ettől függetlenül nem azt tartom gusztustalannak, ha valaki otthon van 1-2 napig, senki nem látogatja, és úgy dönt hogy 1 napot kihagy nem zuhanyzik le, hanem az a gusztustalan amikor valaki hetekig, hónapokig nem fürdik, zuhanyzik, és bizony a büdös borz tőle kér már szakmai tanácsot a szagokat illetően..

Sajnos találkozom nem egy olyan emberrel akik hetekig nem zuhanyoznak.

Egyébként sok országban nem is jellemző a mindennapos zuhanyzás, fürdés. Angliában a legtöbben csak csütörtökön vagy pénteken zuhanyoznak mert akkor mennek bulizni munka után. Van olyan angol kollégám akit havonta hazaküldenek munkaidőben, mert addigra újra elviselhetetlen a szaga.

Van egy rokonom aki Németországban él, és az ő elmondása szerint ott sem jellemző a napi zuhanyzás, fürdés.

2014. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
jó nagy görények lehettek
2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

A nemi szervek tisztán tartása miatt fontos.

Az, hogy máshol szomjaznak, hagyjuk már. Ne együnk kaviárt, mert máshol éheznek? Ne igyunk coca colat, mert máshol szomjaznak? Ne rakjak ki a szobám falára képet, mert mások 15-en élnek egy kunyhóban lapulevelek közt heverve? Ebbe ne menjünk bele, hagyjuk..

Eleget szenvedek én őhelyettük is, elhiheted...Eltértem a tárgytól, bocs!

2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Hagyuk mar ! en mar egy honapja nem furodtem, lusta vagyok! a farkam még a helyén van es szeretem amikor sajt illatu a farkam.
2014. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
én megfogadtam hogy idén nem fürcsizek
2014. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de szerintem igen. Jól írta az a válaszoló, hogy akkor is lesz izzadságszagod, ha egész nap csak otthon lustulsz. Én ha esetleg ki is hagynék egy estét, akkor másnap reggel az az első dolgom, hogy megfürdök...
2014. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!