Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezen túl tenni magam?

Hogy tudnám ezen túl tenni magam?

Figyelt kérdés
Ahogy jöttem haza suliból láttam ahogy egy kisebb gyereket rugdal,meg ütögetett is egy nagyobb fiú. És annyira megsajnáltam azt a kis fiút,mondtam is anyának de nem állt meg,pedig segíteni akartam neki. És nem tudom hogy tesók lehettek-e,vagy nem,és hogy hülyéskedtek-e vagy tényleg bántotta,mert nem láttam rendesen a kicsi arcát. És akArhányszor eszembe jut,mindig majdnem sírom magam,hogy mijen bunkó vagyok hogy nem segítettem :'( 13/L

2015. febr. 20. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*akárhányszor
2015. febr. 20. 16:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem állhatsz mindenki mellett. Főleg, ha kisebbségről van szó. Ha beleszólsz, ütlegelt és bántalmazó együttes erővel kalapálnak el téged.
2015. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tudok mindenki mellett ott állni,de mellette ott tudtam volna,és ez zavar :(
2015. febr. 20. 16:38
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy hasonló helyzetem, de én videón láttam. Én azonnal szóltam a szüleimnek. Ők azt mondták, hogy soha többé ne találkozzam azzal az illetővel és így is teszek, mert mondhatod neki, hogy rossz, amit csinál, hogy ilyenben részt veszt venni bűn, de nem fog rád hallgatni. Ha odamentél volna te sem jártál volna jobban és ezt szem előtt kell tartanod.
2015. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!