Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam motiválni,...

Hogyan tudnám magam motiválni, hogy végre elkezdjek élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem emberek közé menni, ismerkedni, és ne csak otthon ülni egész nap mert már nagyon unom. Úgy érzem mintha elvesztegetném az életem...
2015. jan. 31. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először ki kellene találni, hogy mi az ami érdekel (nagyon), és akkor el fogsz indulni abba az irányba biztos. :-) Cél, terv, kivitelezés.
2015. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass, írj, publikálj, sportolj, barátnőzz. Ami téged érdekel.
2015. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem _kell_ tenned. Esetleg merő szórakozásból nekiállhatsz kipróbálni mindenfélét, főleg olyasmit, amiről most egyértelműen azt gondolod, hogy sose lennél hajlandó hivatásszerűen űzni, vagy azt, hogy adott témakörben a tehetségtelenség etalonja vagy. Nyilván ha nem akarod, nem _kell_. Én ezt tettem, és nemsoká megszerzek egy szakmát, amit látatlanban számomra hihetetlenül nehéznek és úgy egyébként meg rohadtul unalmasnak hittem, legalábbis amíg el nem kezdtem olvasgatni róla meg kis youtubeolást követően rá nem döbbentem, hogy muszáj kipróbálnom. Minden nagy szerelem így születik: sose gondolnád, hogy épp ő, aztán egyszercsak beng. :)
2015. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!