Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok ti tapasztaltátok már...

Lányok ti tapasztaltátok már hogy nem tudtok barátkozni a saját nemetekkel? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 02:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,es nem tudom mi az oka.
2014. dec. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.Mert én nem vagyok nyávogós,pletykás,panaszkodós.
2014. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
#2: +1. A hisztist kifelejtetted. :D
2014. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, van kivétel persze, de általában a pasikkal jobban kijövök. Azért, mert az a típus vagyok, aki nem csak a körömlakkokról, és a parfümökről, na meg a divatról beszél csak. Egyszerűen ezek a témák untatnak... A pasikkal több mindenről lehet beszélgetni... :) 25N
2014. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Személyes katasztrófának tudom be, ha valaki képtelen emberekkel egy hullámhosszra térni, pláne, ha a saját neméről van szó. Az ilyen mind balfék. (Most pontozz le, tudom hogy fáj az igazság.)

Mással sem tudtok jönni, minthogy a körömlakkról, divatról, stbről beszélnek. Szánalmas, hogy csak azért, mert nem ugyanazt a dolgot kedvelitek, nem ugyanabban lelitek örömötöket, szarozzátok a másikat. Bődületes ostobaságra vall. Aztán jöttök a tipikus (pasi) dumával: buta libák foglalkoznak csak ezzel/a pasiknak jobb humoruk van/ezek mind hisztisek/pletykásak/kényesek. Ótvar baromság. Ótvar, így hozzáállni másokhoz. Tudjátok, mihez lehetne ezt hasonlítani? Mintha titeket, különleges kis hópelyheket, elcipelnének egy NASA gyűlésre - meg se bírnátok mukkani. Számon lehetne kérni tőletek - de hát mié' nem vagytok képesek erről beszélni?

És a válasz csak annyi, mert minden embert más érdekel. De akinek van egy csöpp esze is, nem fog ujjal mutogatni, grimaszolni, ócsárolni titeket, mert nem értetek a kvantum fizikához.


Vegyétek már észre magatokat. És ne akarjatok az ostoba faszik táborához tartozni. Nem lesztek jobban senkinél, ha ti is leszóljátok a lányokat, nőket, mint azok a pasik.

2014. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
#5-ösnek igaza van ! valamilyen közös témát bárkivel meglehet találni.
2014. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Az 5-ös hozzászóló által írtakhoz:


Senki nem ócsárolt senkit; éppen az 5-öst kivéve!


Csak leírták személyes tapasztalataikat. Ezzel szemben az 5-ös szabályos támadást indított az előző hozzászóló ellen és ellenünk férfiak ellen.


Erről ennyit. Üdvözlettel: Egy férfi, akinek sok lány jóbarátja van.

2014. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Senki nem ócsárolt senkit? Tényleg?

"Mert én nem vagyok nyávogós,pletykás,panaszkodós.", "A hisztist kifelejtetted", "az a típus vagyok, aki nem csak a körömlakkokról, és a parfümökről, na meg a divatról beszél csak."

Tessék? Mit mondtál?


"Csak leírták személyes tapasztalataikat."

Ami nem fedi a valóságot. Nem létezik, hogy a város, amelyben élnek, a rokonok, barátok és osztálytársak, akikkel érintkeznek csak és kizárólag ilyen személyiségű és érdeklődési körű emberekkel van tele.


"Ezzel szemben az 5-ös szabályos támadást indított az előző hozzászóló ellen és ellenünk férfiak ellen."

Szóval beismered, hogy lenézed a nőket? Várj, jobb kérdés: szóval beismered, hogy a férfiak lenézik a nőket?

2014. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

A 8-as hozzászólást válaszra sem méltatom.

A TÖBBI hozzászóló megnyugtatására leírom, hogy senkit sem nézek le.

Habár nem is írtam semmi olyat aminek alapján erre lehetne következtetni, ha valaki az általam írtakra reagál valóban.

2014. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjál ötöske de elgurult a gyógyszered vagy kéne egy nyugtató? Én egyetlen egy nőt sem ócsárolok.Azokat se akiknek mondjuk a körömlakkok parfümök a témái.Ugyanaz a kategória mint akik férfiakban a verdákról vagy számítógépes játékokról beszélgetnek állandóan. Őket ez köti le ennyi. Ostobának sem tartok senkit sem emiatt sem úgy alapból.Én csak azért tettem fel a kérdést mert fősulin egyre inkább azt tapasztalom hogy a lányok akikkel jóba leszek egy ideig tart aztán jön valami is puff vége is. Na meg érdekből barátkoznak velem nem tudom miért lehet és nem találok barátnőket emiatt. Férfiakkal igaz hogy főként netes ismeretségeim vannak de egyre jobban el vagyok velük.Amúgy meg egy hullámhosszra jutok a saját nememmel csak a társaságom nem kell nekik.Sőt én sem szeretem speciel a hímsoviniszta nőket de a feministákat se. A többi válaszadó meg pusztán a saját tapasztalatait írta le. Én nekem meg az a tapasztalatom hogy a csendesebb lányokat valamiért nem szeretik. Pedig sokunk elég normális és még toleráns is egyszerűen mintha az introvertáltabbaktól sokan menekülnének és hiába akarsz pont extrovertáltabbá válni hogy több "életed " legyen nem megy.
2014. dec. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!