Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is ki szokta nyomni az...

Más is ki szokta nyomni az idegen telefonszámokat?

Figyelt kérdés
Napok óta hívogat +36 46-os szám, senkitől, hangsúlyozom tényleg senkitől nem várok hívást, akit ne ismernék és rá is kerestem az ismeretlen telefonszámokat összegyűjtő oldalon, a legtöbben zaklatóként hivatkoznak rá, hogy leglehetetlenebb időpontban telefonál (engem is csörgetett már szombat délután...), pár ember szerint politikai jellegű közvéleménykutatás, engem ezek közül egyik sem érdekel, így kinyomom mindig inkább, nincs az ilyenhez se türelmem, se időm. De főleg türelmem, mindkettőnknek jobb, ha nem társalgunk közvéleménykutatásról. Titeket milyen gyakran találnak meg mobilon ilyenek? Fel szoktátok venni?
2015. febr. 23. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire felszoktam venni az idegen számot is, mert ki tudja, hogy ki keres, milyen ügyben.

Pl párom mesélte (önkormányzaton dolgozik) hogy napokig nem tudtak elérni egy tanfolyamos embert -akit fontos lett volna- mert nem vette fel az idegen számot, így csak plusz munkájuk lett -feleslegesen.

2015. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam venni. Aztán, ha nem érdekel, akkor gyorsan elköszönök és leteszem.
2015. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a belföldi idegen számot mindig felveszem, és ez jól is van így. Pl. volt már, hogy a bankból hívtak, mert be kellett mennem, valamit elintézni, de bármi előfordulhat, amire az ember nem is gondolna. Pl. baleset éri valamelyik hozzátartozómat, a balesetben tönkremegy a mobilja is, így egy idegen számról hív engem fel, stb...
2015. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomom ki. És ha valaki kórházba került, és a mentősök hívnak???
2015. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor felveszem, valamikor nem. Ha ki se látok a munkából vagy épp a főnökkel ülök, akkor inkább kinyomom.

Az olyan külföldi számokat, amiknek nem ismerős az előhívója szintén.

Ha biztosító, közvéleménykutató hív akkor mentem a számot és legközelebb nem veszem fel.

Mostanában nem aktívan keresek állást így a magyar számokat igyekszem felvenni, bár leginkább csak a hülyeségekkel találnak be, mondjuk az se a legjobb amikor munkaidőben ücsörgök az irodámban, ajtó előtt 3 ember meg felettes és egy viszonylag jó helyről szakmai angol nyelvű telefonos interjút akarnak azonnal, vagy ha nagyon nem megy akkor majd holnap ilyenkor... aha, volt hogy ígérgették, aztán 2 hét múlva hívtak újra még rosszabb időpontban.

2015. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felveszem. A munkám miatt (körmös vagyok) is, meg azért is, mert akár az iskolából is hívhatnak, vagy kórházból, stb.

Viszont ha ismeretlen szám csak megcsörget, azt nem hívom vissza. Néhány vendég szokott ilyet, hogy ne az ő pénze menjen, de aki sajnál 30 ft-ot időpont egyeztetésre, az a körmére se ad ki 4-5000 ft-ot.

2015. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Belföldit felveszem, de ha olyan miatt hívnak ami nem érdekel, akkor gyorsan elköszönök és leteszem, külföldit nem veszem fel, mert mostanában sok átverős külföldi számról olvastam, egyik nap azt, hogy még felvenni sem szabad ha ezekről a számokról hívnak.
2015. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Felveszem, már csak a munkám miatt is, és "zaklató" szám, akkor tiltólistára teszem.
2015. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem. Ha ilyen zaklatás akkor udvariasan közlöm hogy sajnálom de nem alkalmas és leteszem. Nem tudom ebben mi olyan nehéz. Egyszer volt hogy egy bolti eladó tovább zaklatott, mert egyszer rendeltem tőlük és akkor biztosra vette hogy az új termék is érdekel. Elsőre mondtam hogy nem nem szakadt le szóval elárultam neki hogy külföldre indított hívás 460/perc. Akkor elköszönt és lerakta. Én épp kint voltam, de ez akkor is működhet ha otthon van az ember. De mondom ilyen csak 1-szer történt.
2015. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2015. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!