Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is ki szokta nyomni az...

Más is ki szokta nyomni az idegen telefonszámokat?

Figyelt kérdés
Napok óta hívogat +36 46-os szám, senkitől, hangsúlyozom tényleg senkitől nem várok hívást, akit ne ismernék és rá is kerestem az ismeretlen telefonszámokat összegyűjtő oldalon, a legtöbben zaklatóként hivatkoznak rá, hogy leglehetetlenebb időpontban telefonál (engem is csörgetett már szombat délután...), pár ember szerint politikai jellegű közvéleménykutatás, engem ezek közül egyik sem érdekel, így kinyomom mindig inkább, nincs az ilyenhez se türelmem, se időm. De főleg türelmem, mindkettőnknek jobb, ha nem társalgunk közvéleménykutatásról. Titeket milyen gyakran találnak meg mobilon ilyenek? Fel szoktátok venni?
2015. febr. 23. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem, ha olyan akkor le is teszem. Akárki lehet az
2015. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!