Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire elég ma 100ezer forint?...

Mire elég ma 100ezer forint? Teszem azt saját házzal, egyedüliként

Figyelt kérdés
Egy komolyabb autót, vagy szórakozásra hétvégente egy motor fenntartást ki lehet hozni?
2015. febr. 26. 00:18
 1/6 jackson666 ***** válasza:
Ja. Ha sporolsz a gyomrodon és egyéb költségeken.
2015. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-én talán megcsinálnék belőle pincérnői(vagy hajóra) tanfolyamot és kimennék külföldre(nyelv az megy)

-vagy felújítanám a kéglit (ráfér, új csapok kellenek, mindig csöpög, tértágító tükrök, stb)

-vagy betenném a fundába

-vagy kifizetném tartozásokra

-vagy sminktetoválásra(ami diszkrét), ruhákra

2015. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kocsira és olyan dolgokra nem költeném, ami csak minuszt fog termelni
2015. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlélésre. Kifizeted a számlákat, kaját, puff, már nincs is belőle semmi. Kaját is csak úgy, ha otthon főzöl és igyekszel mindenből az olcsóbbat/akciósat venni. Szórakozás semmi, ruhák vsak a legszükségesebbek. Havi százból képtelenség egy autóra összespórolni, ha közben te tartod el saját magadat.
2015. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért vagyok lepontozva?

égis mi a helyes válasz???

2015. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ésszel csinálja az ember és képes spórolni, akkor nyugisan meg tud élni 100ezerből, és fenn tud tartani valamiféle járművet is.

Mondjuk ennek ellenére én nem értem miért érik be emberek ennyi fizuval... miért nem tanulnak tovább vagy keresnek jobban fizető melót.

2015. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!