Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhet valamit...

Szerintetek érezhet valamit irántam? (a többi lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú aki tetszik de 1 évvel alattam jár.

a barátnőm mindig szivatja,én nem szoktam.

egyik nap kint voltunk és dobálgattuk a labdát páran és ő is beszállt, és akkor tök jól kijöttünk szerintem egymással.volt olyan 1-2 pillanat amikor összenéztünk,mind a ketten mosolyogtunk,de ennyi.szerintem ő csak azért mert hülyének néz és ennyi.egy darabig azt hittem én is bejövök neki de már szinte minden reményem elszállt mert olyan mintha kerülne. szerintetek ez mit jelent? hagytam rá,igaz?szerintetek lehet még ebből valami?és amúgy nagyon égő ha egy lány egy nála fiatalabb fiút szeret?



2015. febr. 26. 15:08
 1/2 anonim válasza:

Ne add fel a reményt! Még bármi kehet belőle.😊

Lehet,hogy azért viselkedik úgy mert tetszel neki csak nem tudja mit csináljon.És nem baj, ha egy nállad 1 évvel idősebb fiú tetszik.Szerintem mond el neki, hogy mit érzel.Ha viszont ő nem érez irántad semmi olyasmit akkor se legyél szomorú.Szurkolok! 😃😘😉😊

2015. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi elirtam: fiatalabb.*
2015. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!