Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire találjátok "nehéznek"...

Mennyire találjátok "nehéznek" az életeteket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, milyen problémáitok vannak, akadályoz-e valami a célotok elérésben vagy abban, hogy boldogok legyetek?

Úgy gondolom nem átlagos életem van, kíváncsi vagyok, hogy másnak mi számít problémának.

Esetleg sikerélményekről is beszámolhattok. :)



2015. márc. 3. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

depressziós vagyok, ha próbálok kigyógyulni valaki mindig visszahúz a családban. Önálló életem nincs, folyton a veszekedéseket hallom, meg a sok baromságot. Egyfolytában irányítani akarnak. Kiskoromtól mostanáig.

Nagyon el vagyok keseredve.

22/F

2015. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam változnak a különböző időszakok. Felnőtt, önálló élet beindítása nehéz volt, de közben adódtak jó lehetőségek, amik megkönnyítették az anyagiak megteremtését, most nyugis időszak van, nem is rossz és nem is kiemelkedő, mármint az anyagiak terén.

Érzelmek terén is nagyon hullámzó. Most éppen egy nagy változás van az életemben, ami rengetek fájdalommal jár, de muszáj meglépni, mert tovább kell lépnem és egy másik, normális kapcsolatot kell keresnem.

Szerintem anyagi, szerelmi problémái mindenkinek vannak.

Gyerekkoromról nem írok, az sem volt éppen ideális. De ilyen helyzetben is sokan vannak.

Ami nekem eddig a legnagyobb problémám volt, az egy betegség. Volt egy műtétem is, ami jól sikerült. De sajnos nem lehet tudni, hogy kiújul-e.

2015. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is hasonló mint az első plusz nem kis egészségügyi problémám van, amitől elég nehéz az életem, de próbálok jól élni. sikerélmények voltak, tanulásban, munka.
2015. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

a gyerekkorom nem volt átlagos.

életem legnagyobb álma volt, hogy békés, átlagos, falusi életet élhessek.

gyerekként mindent megtanultam ami ehez kellett.

hogy kell pályaudvaron aludni, kukából enni, és megőrizni a hallgatást akkor is mikor annyira megvernek hogy beszélj, hogy vérben fürdesz.

hogyan kell kihalászni a sörösüvegeket vasárnap a szökőkútból a bulizóhelyek előtt és visszaváltani és csokit venni rajta...

felnőttem, és elköltöztem otthonról.

sok-sok munkával megvalósítottam életem álmát.

most saját családiházam van egy faluban egy város mellett.

béke és nyugalom van.

apám pedig már meghalt, anyám meg nem nagyon mer ide jönni.

soha ne add fel.

az életet drágán adják de meghalni még nehezebb, mert mikor azt hiszed már véged jön valami ami megment.

az élet zzzzúúúúzzzzááááássssss

35/L

2015. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretek panaszkodni, úgyhogy nem is fogok... :/
2015. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Az életem alapvetően nem nehéz. A családom jó, a szüleim együtt élnek, van egy aranyos húgom. Kifejezetten jól állunk anyagilag is, ráadásul idén végzek az orvosin és úgy számolgattam, hogy elég jó kezdő fizetésem lesz (természetesen hálapénz nélkül), továbbá több, mint húsz külföldi országban jártam, és Magyarországot is beutaztam... mégis az életem egy nagy határ sz.r. Ugyanis itt vagyok, 25 évesen és soha nem voltam szerelmes, barátnőm is csak egyszer volt, míg másnak a fiatalkora a szerelmekről, a bulizásról, az életről szól, nekem maradt a szomorúság és a magány. Igazából nem szeretek élni, nincs is motivációm, reggel felkelek, megcsinálom a dolgom, de soha nem vagyok boldog, az elmúlt tíz évben soha nem is voltam. Magányosnak, keserűnek, megtörtnek, kiábrándultnak, elveszettnek érzem magam.

25F

2015. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Boldogságtól egy egyedi ötlet választ el, ami rengeteg pénzt hoz a bankszámlámra!
2015. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 neked legalább lesz egy presztizzsel rendelkező jól fizető szakmád. Mit mondjon az aki betanított munkás?!
2015. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"#6 neked legalább lesz egy presztizzsel rendelkező jól fizető szakmád."


Ez ugye vicc akart lenni? Az orvosi meg a presztízs... :-D Tudod mi Magyarországon a presztízs, nulla munkával milliókat keresni. Az emberek jó, hogy nem köpnek pofán minket orvosokat.

2015. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkora a presztizsünk...
2015. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!